Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv X
Agneses topošajai vīramātei Irinai Skrastītei ir izcila gaume, viņa izvēlējās tādu kāzu kleitu, kas vislabāk patika arī pašai Agnesei.

Kāzu šova rīkotāji pārtērējas, un līgavai jāiztiek ar nomātu kleitu 47

Izklaide
2016. gada 14. martā 22:07 2016. gada 14. martā 22:07
Šoreiz TV3 šovā "Kāzu gūstā" uzzinājām, kādas līgavas kleitas un uzvalkus kāzās vilks raidījuma galvenie varoņi. Interesanti, ka visas ģimenes kungiem izvēlējās zilas krāsas uzvalkus, bet gaumes līgavu kleitu izvēlē atšķīrās.

Kā jau iepriekšējās sērijās redzējām, tad visgrūtāk vienoties izdodas Raita un Agneses ģimenēm, un arī līgavas kleitas un līgavaiņa uzvalka izvēle nebija izņēmums. Pēc garākām diskusijām ģimenes vienojās, ka līgavas kleitu iznomās, bet līgavainim tiks kvalitatīvs uzvalks, kuru vēl ilgi pēc svinībām varēs nēsāt. Interesanti, ka apavus Agnese ar Raiti varēja izvēlēties paši, un te nu bija novērojama liela cenu atšķirība - Agnese apakšveļu un kurpes iegādājās par 30 eiro, bet Raitim kāzās būs 300 eiro vērtas "Gucci" kurpes. Turklāt, sarēķinot visas kāzu izmaksas, ģimenes pārtērējušas 50 eiro. Bet arī tam viņiem jau ir risinājums - samazinās plānotā alkohola iegādes daudzumu un arī kāzu tortes apmērus. Galvenais, ka kāzas būs!

Par desmit eiro pārtērējās arī Ievas un Artūra vecāki, bet Dmitrija un Darjas ģimenes ir pilnībā iekļāvušās kāzām paredzētājā budžetā, un būs gan apģērbs, gan gredzeni.

Interesanti, ka visas trīs ģimenes līgavainim izvēlējās zilas krāsas uzvalkus. Un, ja nu kādam no viņiem tas nepatiks, nākamajā raidījumā, kad notiks pirmskāzu vakariņas, būs iespēja vienu lietu samainīt.

 

 

Kasjauns.lv / Foto: publicitātes, ekrānuzņēmums no video

Citi šobrīd lasa

Esi nobildējis kādu no Latvijas 50 skaistākajām vietām? Piesakies konkursam! 3
Skaistumkonkursā "Mis Pasaule" uzvar medicīnas studente no Indijas 14
"Piedod man, Latvija!" ... Mēs aizbraucām, bet noteikti atgriezīsimies
Skatīt visus komentārus