Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv X
Pateicoties publicitātei sociālajos tīklos, ko radīja viens vienīgs Džastina Bībera jautājums, spāniete Sindija Kimberlija no vienkāršas auklītes kļuvusi par sociālo tīklu superzvaigzni un pieprasītu modeli. „Tas viss līdzinās pasakai,” viņa norāda.

Meitene, kas iepatikās Bīberam, kļuvusi par pieprasītu modeli. FOTO 6

Slavenības
2016. gada 16. martā 05:37 2016. gada 16. martā 05:37
Sindija Kimberlija ir meitene, kura iepatikās kanādiešu dziedātājam Džastinam Bīberam, un viņš ar „Instagram” bloga palīdzību centās noskaidrot viņas identitāti. Pateicoties publicitātei, ko radīja viens vienīgs Bībera jautājums, Sindija jau uzsākusi veiksmīgu modeles karjeru.

Ar Sindiju Kimberliju līgumu noslēgusi kompānija „Very”. Jauniete izvēlēta par šā zīmola jauno reklāmas seju. Spāniete Sindija, kura iepriekš pelnīja 3.70 eiro stundā kā auklīte, pozējusi modes biznesa profesionāļiem un spējusi pierādīt, ka viņai ir labs potenciāls, lai kļūtu par zvaigzni. Profesionāļu aprindās šādā reizē mēdz teikt „kamera viņu mīl”. Kimberlija kameras priekšā jūtas ļoti brīvi un prot sevi pasniegt.

Aizvadītā gada decembrī Džastins Bībers aicināja palīgā 61 miljonu sava „Instagram” bloga sekotāju, lai palīdzētu noskaidrot, kas ir šī skaistā meitene, kuras fotogrāfija popmūziķim tik ļoti bija iepatikusies.

„Ak, mans Dievs! Kas viņa ir,” internetā atrasto attēlu bija parakstījis slavenais dziedātājs. Pēc šī vēstījuma publiskošanas Džastins saņēma vairākas viltus vēstulītes no meitenēm, kas apgalvoja, ka esot meklētā jauniete.  

Taču Bīberam nenācās skumt ilgi, drīz vien vairāki fani vēstīja, ka atraduši mūziķa simpātiju. Meiteni saucot Sindija Kimberlija un viņai esot paradums publicēt „selfijus” savā „Instagram” blogā.

Kad bija noskaidrota šīs krievu modelei Irinai Šaikai tik līdzīgās meitenes identitāte, jauniete pati atzina - „jūtas kā nonākusi pasakā”. No vienkāršas auklītes, kurai patīk publiskot bildītes sociālajos tīklos, viņa vienas nakts laikā kļuva par sociālo tīklu superzvaigzni un nu arī par pieprasītu modeli.

Aizvadītā gada nogalē, dziedātājs Džastins Bībers lūdza palīgā 61 miljonu sava „Instagram” bloga sekotāju, lai noskaidrotu sev iepatikušās meitenes identitāti.

Sindija Kimberlija ir studente no Denijas, pilsētas Spānijas dienvidos, kas atrodas netālu no Vidusjūras piekrastē esošās debesskrāpju pilsētas Benidormas. Sindija, kas dzimusi Holandē, atzīstas: „Kad redzēju, ka par mani apjautājies Džastins, mani pārņēma emocijas, jo esmu viņa fane jau vairāk nekā sešus gadus.”

„Tas viss līdzinās pasakai. Mana draudzene bieži mēdza jokot, ka es kādudien būšot viena no meitenēm, par kuru viņš runās. Es viņai toreiz nenoticēju,” atzīst Sindija.

„Mana dzīve ir mainījusies uz labāku kopš tajā ienāca Džastins,” norāda jaunā modele. „Sākumā es biju jūtu pārņemta un nezināju, kā man ar to visu tikt galā, taču nu sāku aprast ar notiekošo.”

Pēc tam, kad Bībers publiski atzina, ka jūsmo par šo meiteni, viņas „Instagram” kontam pieteicies simtiem tūkstošu sekotāju.  

Pati Sindija apgalvo, ka ar zvaigžņu slimību saslimusi neesot un turpina studijas, pat neraugoties uz lielo uzmanību un daudzajiem piedāvājumiem, kādus viņai šobrīd saņem.

„Man jau bijis daudz dažādu darbu kopš viss iesākās,” norāda modele. „Es regulāri saņemu zvanus un dažādus piedāvājumus. Taču es šobrīd koncentrējos uz mācībām un modeļu biznesa saistībām, ko esmu jau noslēgusi.”


Kasjauns.lv / Foto: Vida Press

Citi šobrīd lasa

Super lēts dzīvoklis Rīgas centrā - neuzķeries! Sludinājumu portālā uzdarbojas krāpnieki 11
Eksprezidente norāda: būtu jābaidās, ka pie mums atkal ieplūdīs cilvēki, kas nicina šo valsti 83
Kopā jau 70 gadus. Karalienei Elizabetei un princim Filipam šodien īpaša diena 10
Skatīt visus komentārus