Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv X
Tā arī nekļuva skaidrs, kurš kuram te liek ragus – Juris Kaukulis liek, jeb Jurim Kaukulim liek?

"Zelta mikrofona" aizkulises. Kaukulis dižojas ar ragiem, meitenes rindā pie Rasima. FOTO 2

Slavenības
2016. gada 16. martā 16:30 2016. gada 16. martā 16:30
Liela rosība un jestras izdarības Latvijas mūzikas ierakstu gada balvas „Zelta mikrofons 2015” ceremonijā, kā allaž norisinājās aizkulisēs. Kasjauns.lv piedāvā ekskluzīvu reportāžu.

Gaidot savu kārtu kāpt uz skatuves, mūziķi dzirksteļoja pa Latvijas Nacionālās operas un baleta aizskatuvi. Kasjauns.lv ievēroja, ka šajā pasākumā lielu daiļā dzimuma pārstāvju uzmanību baudīja TV seriāla „UgunsGrēks” Jezups jeb aktieris Kristaps Rasims, kurš šopavasar pošas kāzām ar dzīvesbiedri Baibu Neju.

Pagaidām vēl līgavaiņa statusā esošo Kristapu grimētavā apstāja neskaitāmas jaunkundzes, kas vēlējās ar aktieri nofotografēties. Meitenes pat stājās rindā, lai nerastos pārpratumi, kura pirmā varēs skriet klāt aktierim. Kristaps neslēpj, ka pie lielās uzmanības no daiļā dzimuma puses, turklāt dažāda gadagājuma dāmām, jau ir pieradis, un sieviešu apkampšana un kopīga fotografēšanās viņam ir ierasta ikdienas sastāvdaļa.

Simpātisku jaunkundžu kompānijā aizkulisēs sastapām arī grupas „Dzelzs vilks” solistu Juri Kaukuli. Viņš savas gaidāmās uzstāšanās dejotājām palīdzēja gan izvēlēties piemērotākos apavus, gan novērtēja priekšnesuma atribūtiku, piemēram, ragus, ko neliedza pat pielaikot viņa galvai.

„Zelta mikrofona” balvu pasniegšanas aizkulisēs nedalītu daiļā dzimuma pārstāvju uzmanību izpelnījās aktieris Kristaps Rasims.

Un, protams, kā vienmēr rosīga aizkulisēs bija Olga Rajecka un tikai Ralfs Eilands šoreiz bija tāds kā nedaudz saskumis.

Kas vēl norisinājās „Zelta mikrofona” apbalvošanas ceremonijas aizkulisēs, lūkojiet fotogalerijā.


Kasjauns.lv / Foto: Inta Mengiša

Citi šobrīd lasa

Tur sapņo nokļūt ikviens vīrietis! Ieskats “Victoria's Secret” modeļu ģērbtuvēs 28
No teroristu gūsta atbrīvotā ģimene beidzot sniedz emocionālu un atklātu interviju kopā 32
Kas tur labs, un kādas ir cenas? Fotoreportāža no Centrāltirgus rudenī 7
Pievienot komentāru