166 Foto
Mūzikas ierakstu diska "Alfas mīlētāko dziesmu izlase" prezentācijā „Zelta mikrofona” „mamma” Elita Mīlgrāve izteica arī pateicību „Alfas” vadītājai Lienei Apinei par atbalstu mūzikas ierakstu gada balvas rīkošanā.

Ar jauku koncertu prezentē tautas mīlētāko dziesmu izlasi. FOTO 3

Izklaide
2016. gada 18. martā 11:44
Tirdzniecības parkā „Alfa” prezentēts mūzikas ierakstu disks "Alfas mīlētāko dziesmu izlase". Turpat apskatāma arī mākslinieka Harija Grundmaņa darbu izstāde, kur viņš savā skatījumā plakātos attēlojis Mūzikas ierakstu gada balvas „Zelta mikrofons” laureātus.

Ceturtdienas pēcpusdienā tirdzniecības parkā notika mūzikas ierakstu izlases prezentācijas pasākums, kura laikā tika atklāta Harija Grundmaņa darbu izstāde un dienasgaismu ieraudzīja jaunizdotais disks. Sirsnīgajā pasākumā ar dziesmām „Alfas” apmeklētājus priecēja gan „Dzelzs Vilks”, gan grupa „Otra puse” un Antra Stafecka un citi, kā arī varēja pavērot, kā savus darbus rada mākslinieks Harijs Grundmanis.

"Zelta mikrofonā" kategorija "Alfas gada dziesma" iekļauta jau astoto gadu. Šogad ceturto reizi "Alfas gada dziesmas" titulu un dāvanu karti 1500 eiro vērtībā ieguva grupa "Prāta vētra", kuras kompozīcija "Ziemu apēst" izpelnījās vislielāko sabiedrības atbalstu. Tālākajās vietās palika grupa "Musiqq" ar dziesmu "Silta sirds" un Dons ar dziesmu "Dieviņš". "Alfas" vadītāja Liene Apine pastāstīja, ka par "Prāta vētras" dziesmu "Ziemu apēst" klausītāji nobalsojuši ar vairāk nekā 32 000 žetonu.

Ar dievīgām kompozīcijām priecēja grupa „Otra puse” kopā ar Antru Stafecku.

 

 
 

Kasjauns.lv / Foto: Mārtiņš Ziders
Pievienot komentāru

Noteikti izlasi

  • Skarbs stāsts par slimnīcu shēmu: kāš naudu no valsts un pacientiem 71
  • Krievijas vēsturē baisākais maniaks Popkovs apsūdzēts vēl 60 sieviešu slepkavībās 12
  • Melānija un Donalds guļ atsevišķās istabās? Trampu pārstāvji komentē skandalozos izteikumus 25