18 Foto
Ilona Balode-Ūdre saka lielu paldies visiem, kuri finansiāli palīdz, lai Rolands Balodis-Ūdris varētu iziet rehabilitāciju.

Ūdrīša sieva saka lielu PALDIES atbalstītājiem 89

Izklaide
2016. gada 18. martā 13:50
Avārijā cietušā grupas „The Hobos” līdera Rolanda Baloža-Ūdra dzīvesbiedre Ilona Balode-Ūdre pasakās visiem, kuri tur īkšķus par mūziķa atveseļošanos, un ir finansiāli atbalstījuši ģimeni, lai Ūdrītis varētu iziet rehabilitāciju.

Ilona sociālajos tīklos publicējusi vēstījumu latviešu tautai: „Mīļie, labie, jaukie, atsaucīgie Cilvēki! Nemaz nezinu, kā lai jums pasakos! Jūs esat brīnišķīgi! Vienas dienas laikā „Ziedot.lv” izdarījāt tādu brīnumu! Rolanda Baloža Ūdra rehabilitācijas 1. posmam mums nu ir naudiņa! To cik ilgi tas vilksies un kā, mēs neviens nezinām. Varam tikai cerēt, gaidīt un ticēt! Un es ticu! Es piespiedu sevi ticēt tumšā, drūmā un briesmīgā laikā, kādas bija Ūdra nedēļas reanimācijā. Man rakstīja vēstules nepazīstami cilvēki, kuri vēlāk kļuva pazīstami un teica - "nepadodies", "mums arī tā ir bijis", "viss būs labi". Tagad nu viens posms būs noslēdzies. Bet viss tikai sāksies! Viņam vajadzēs milzum daudz spēka un pacietības!

Bet es ceru, ka paies pāris gadi, mēs ar Ūdri aizbrauksim uz Ventspili, uz manām dzimtajām mājām pie Baložu Mammas, būs vasara, silts, sēdēsim abi tur uz soliņa piesaulītē, plikām pēdām, kāju pirkstus iebāzuši maigi zaļā zālē, Bārts jau būs paaudzies un neveikli skraidelēs, ķerdams taureņus, bet mēs ar Ūdri nopūtīsimies, runāsim par dzīvi, cik tā dīvaina, sarežģīta, bet skaista, un atcerēsimies šos tumšos, grūtos laikus, teikdami: „Kas tas bija par briesmīgu gadu!”

Un pēc tam mēs aizbrauksim ciemos pie Ūdru Tēva uz Liepāju! Mēs ar Bārtu sakām jums visiem lielu, lielu un neizmērojamu PALDIES!”

„The Hobos” līderis Ūdrītis tika notrieks 17. janvārī ap pulksten 15.40 Rīgā, Artilērijas ielā starp Aleksandra Čaka ielu un Krāsotāju ielu. Avārijā viņš guvis ļoti smagas traumas, bet šobrīd jau viņa veselības stāvoklis stabilizējies un tiek domāts, kāda būs nepieciešama rehabilitācija. Ziedošanas akcijā piedalījās 1120 cilvēku.

Mārtiņš Burke - Burkevics par to, kā šobrīd jūtas Ūdrītis

 

Kasjauns.lv / Foto: Rojs Maizītis
Skatīt visus komentārus

Noteikti izlasi

  • Aktierim Ivaram Pugam 56 gados ģimenes pieaugums 30
  • Kaimiņus Liepājā satrauc, ka mājā skaļi kliedz bērns. Izrādās, puikas dzīve ir ļoti skarba 34
  • Lietuvu satriec vēl viens zvērīgs noziegums - nošauti 4 ģimenes locekļi 3