Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv X
Nikolas Kidmenas un Toma Krūza adoptētā meita Izabella noliedz baumas, ka viņai būtu nesaskaņas ar vecākiem. Tie, kas tā saka, paši esot „draņķi”.

Krūza un Kidmenas meita atklāj patiesību par attiecībām ar vecākiem 7

Slavenības
2016. gada 19. martā 16:22 2016. gada 19. martā 16:22
Jau labu laiku klīst runas, ka bijušā laulātā pāra, aktieru Toma Krūza (53) un Nikolas Kidmenas (48) adoptētajai meitai Izabellai (23) nav labu attiecību ar vecākiem. Kā nekā mammu uz kāzām jaunā sieviete taču neaicināja... Lai kliedētu baumas, Izabella pastāstījusi, kādas patiesībā ir viņas attiecības ar vecākiem.

Aktieru Toma Krūza un Nikolas Kidmenas adoptētā meita Izabella vienmēr centusies izvairīties no atrašanās rampu gaismā. Jaunietei netīk būt sabiedrības uzmanības centrā. Viņa dzīvo Londonā – Kroidonas priekšpilsētā, kur kaimiņos neatradīsiet slavenus un sabiedrībā labi pazīstamus cilvēkus. Jaunā dāma apguvusi frizieres profesiju un apgalvo, ka darbā reti kurš zina, ka viņa ir slaveno Holivudas aktieru meita.

Izabella, kuru draugi sauc par Bellu, Londonā dzīvo kopā ar vīru IT konsultantu Maksu Pārkeru, ar kuru apprecējās klusā ceremonijā aizvadītā gada septembrī. Tas, ka vecāki nebija aicināti uz meitas kāzām, tikai vairoja baumas, ka viņai nav ar tiem labu attiecību.

23 gadus vecā Izabella noliegusi baumas, ka ir atsvešinājusies no vecākiem un ar tiem vairs nesarunājas. „Protams, ka mēs sarunājamies. Viņi taču ir mani vecāki!” – strikti norādījusi Izabella. Meiteni ļoti sanikno baumas par to, ka viņai it kā neesot labas attiecības ar vecākiem. Izabella pikti norāda, ka tie, kas tā saka, paši esot „draņķa gabali”.

Nikola Kidmena pērnā gada rudenī Londonā strādāja pie Vestendā topošas izrādes. Taču neraugoties uz to, ka mamma apmetusies tajā pašā pilsētā, Bella viņu uz kāzām neaicināja. Arī tēvs kāzas neapmeklēja, lai gan vēlāk runāja, ka viņš, atšķirībā no Kidmenas, par tām bijis informēts un apmaksājis Bellas svētkus. Krūzs neesot uz kāzām ieradies saspringtā darba grafika dēļ. Viņš tobrīd filmējies jaunajā „Top Gun” ekranizējumā.

Izabella pērn tuvāko draugu lokā nosvinēja kāzas ar IT konsultantu Maksu Pārkeru. Vecāki uz kāzām nebija lūgti.

Izabellas kāzas apmeklējis vien neliels skaits viņas draugu.

Pēc kāzām jaunā ģimene apmetusies uz dzīvi Londonas dienvidos, Kroidonas piepilsētā, kur dzimusi supermodele Keita Mosa. Šo rajonu Izabellas vīra ģimene par savām mājām sauc jau pēdējos 20 gadus. Vīratēvs strādā kā testu pilots Getvikas lidostā, bet mamma ir antikvāru lietu restauratore. Kroidona ievērojami atšķiras no smalkās vietas Londonā, kur Izabella dzīvoja agrāk, kur par īri maksāja viņas tēvs Toms Krūzs.

Izdevums „Woman’s Day” raksta, ka Izabellas mamma Nikola Kidmena sākotnēji bijusi ļoti noraizējusies, ka meita gatavojas pārcelties uz Kroidonu, kam piemīt bēdīga slava kā vietai, kurā valdot augsts noziedzības līmenis. „Nikola bija saviļņota par ziņām par Bellas kāzām un būtu vēlējusies būt klāt šajā brīdī, taču viņa ir noraizējusies, ka adoptētā meita izvēlējusies dzīvot vienā no Londonas sliktākajiem rajoniem,” informējis kāds paziņa.

Lai gan Bella sapņo par rāmu ģimenes dzīvi ar vīru Maksu, viņa norādījusi, ka ir tikai 23 gadus veca un pagaidām vēl nejūtas pārāk pieaugusi. Tuvākajā laikā Nikola Kidmena un Toms Krūzs vecvecāku godā vēl iecelti nebūs.

Toms Krūzs un Nikola Kidmena ir vecāki diviem adoptētajiem bērniem. Laulības laikā (1990-2001) pāris adoptējis arī dēlu Konoru (20). Arī Bellas brālis dzīvo Kroidonā. Turklāt netālu no māsas un Scientologu galvenās mītnes.

Kasjauns.lv / Foto: Vida Press

Citi šobrīd lasa

Akvelīna Līvmane: "Vienmēr atgādinu sev, ka šajā pasaulē esmu radīta tikai vienā eksemplārā"
Jubilejas joki. Anekdotes par latviešiem un Latviju 17
Ziemas olimpiskajās spēlēs pirmo reizi startēs Nigērija. Tās būs šīs daudzpusīgās meitenes 3
Skatīt visus komentārus