Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv

Interneta lietotājus uzjautrina prinča Harija bijušās draudzenes sejas izteiksme viņa kāzās 59

Slavenības
19. maijā 23:49 2018. gada 19. maijā 23:49 | Papildināts, 20. maijā 00:11
Jauns.lv
Lielbritānijas prinča Harija un amerikāņu aktrises Meganas Mārklas kāzu viesu sarakstā bija arī bijusī troņmantinieka draudzene Čelsija Deivija. Viņas sejas izteiksme ceremonijas laikā nepalika nepamanīta un uzjautrināja vērīgos interneta lietotājus, vēsta "Buzzfeed".

"Kad tavs bijušais precas, bet tu kāzās sēdi," uzrakstīja viens no interneta lietotājiem, pievienojot arī fotogrāfijas no ceremonijas.

"Velns! Jauna meme," uzrakstīja cits.

Līdz šim prinča Viljama mazo brāli visnoturīgākās attiecības bija vienojušas ar Čelsiju Deiviju. Pāris bija kopā no 2004. gada. Viņi vairākkārt šķīrās un atkal salaba, līdz 2011. gadā pārtrauca romantiskās attiecības uz visiem laikiem, to paziņojot ar "Facebook" palīdzību. Čelsija savulaik izteikusies, ka abi ar Hariju vienmēr palikšot labi draugi. Čelsija Deivija (32) pēc šķiršanās no prinča Harija sākusi aktīvi darboties mūzikas industrijā. Deivija pameta darbu advokātu birojā un nodevās savam sirds darbam.

Citi šobrīd lasa

Kā vēl var zaudēt liekos kilogramus? Ir atklāts, ka kuņģa-zarnu traktam nepieciešamo labo baktēriju uzņemšana var mazināt aprises
Parāda dēļ no mājas Jūrmalā izliek māti un viņas neredzīgo dēlu 4
Čurā, cik gribi - dupsis sauss! Atklāti par to, kāda ir izaugusi Latvijā pirmā pamperbērnu paaudze 5
Skatīt visus komentārus

"Тварь, сволочь, подонок!": страшный гнев Пугачевой обрушился на Малахова 12

Его скрывала Жанна Фриске: бывший возлюбленный певицы раскрыл тайну их отношений