Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv X
Ciltī Nigērijā šo zēnu uzskatīja par velna izdzimumu, un vecāki viņu pameta uz ielas. Dāniete Anja par bērnu uzņēmusies rūpes.

Viņš bija pamests nomiršanai. Sirsnīga dāniete izglābj novārgušu 2 gadus vecu bērnu. VIDEO 106

Trakā pasaule
2016. gada 20. martā 14:23 2016. gada 20. martā 14:23
Šim mazulim nudien ir paveicies - daudzi viņa situācijā tā arī nomirst ar uzpūstiem vēderiem, kad vārgās kājeles vairs ķermeni nespēj noturēt. Stāsts par sirdssilto Anju pāršalcis pasauli, proti, viņa ir cilvēks savā īstajā vietā - Anja ir brīvprātīgā no Dānijas, un viņa zēnu izglābusi.

Viss sākās kādā ciematā Nigērijā, kur 31.janvārī dāniete Anja Ringrēna Lovena ieraudzīja mazo, novārgušo puiku, kurš kapi turējās kājās. Bērns ir "izraidītais" no kādas cilts, viņa vecāki zēnu pametuši uzskatot, ka puika ir velna izdzimums. "Tur tūkstošiem mazuļu tiek uzskatīti par raganām, un vecāki no viņiem atsakās, pamet," stāsta Anja. Šim zēnam arī vārds bijis "Ragana". Anja divus gadus veco mazuli padzirdīja no pudeles un, redzēdama, ka puisēns bezspēkā nokrīt, paņēma to pie sevis, lai par viņu parūpētos.

Anja Nigērijā strādā brīvprātīgo darbu un tur arī apprecējusies. Paņemto zēnu viņa ar vīru nosauca par Cerību (Hope - no angļu valodas), un sāka bērnu atveseļot. Zēna vēderā bija tārpi, viņš bija dzīvojis pastāvīgā badā un slāpēs un atpalika savā attīstībā.  Zēns uz ielas bija dzīvojis apmēram 8 mēnešus, noskaidrojuši ārsti.

Divu mēnešu laikā bērna veselība nu krietni uzlabojusies, iztīrīti arī tārpi no vēdera. Tagad zēns pats stabili sēž, staigā, ēd un pat smejas. "Viņš ir stiprinieks," par puisēnu saka sirdssiltā sieviete, "brīži, kad viņš smaida, padara šo dzīvi skaistu un jēgpilnu".

Diena, kad Anja satika novārgušo Nigērijas puisēnu:

Kasjauns.lv

Citi šobrīd lasa

Vienas dienas laikā Valteram Frīdenbergam saziedo 85 tūkstošus eiro
Izmeklētājiem jaunumi zviedru žurnālistes Kimas Vallas slepkavības lietā 6
Caur atslēgas caurumu: ieskats Baltkrievijas ciemos, kur 21. gadsimts nav lielā cieņā 35
Skatīt visus komentārus