Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv X
„Bon Jovi” ģitārista Ričija Samboras un viņa bijušās sievas aktrises Heteres Loklīras 18 gadus vecā meita Āva Sambora debitējusi kā modele.

"Bon Jovi" ģitārista Ričija Samboras meita debitē kā modele. FOTO 3

Slavenības
2016. gada 21. martā 08:20 2016. gada 21. martā 08:20
Populārās grupas „Bon Jovi” ģitārista Ričija Samboras (56) un seriālu „Melrouzlpeisa” un „Dinastija” aktrises Heteres Loklīras (54) vienīgajai meitai Āvai Elizabetei Samborai ir jau 18 gadu. Meitene no izskatīgajiem vecākiem mantojusi glītus vaibstus un debitējusi kā modele.

Astoņdesmitajos gados, kad miljoniem cilvēku jūsmoja par seriālu „Dinastija”, aktrisi Heteri Loklīru uzskatīja par vienu no iekārojamākajām sievietēm pasaulē. Meita Āva mantojusi mammas skaistumu, un nesen kā debitējusi kā modele. 18 gadus vecā jauniete bija devusies uz Maiami pludmali, kur piedalījās dzeramā ūdens „138 Water” reklāmā. Āva pozēja tērpusies dažādos retro stila peldkostīmos, ko darinājis zīmols „Baes and Bikinis”. Interesanti, ka šo zīmolu dibinājusi tīņu vecuma meitene Stefānija Prinsi. Produkcija ir kvalitatīva, dizains seksīgs un cenas pieņemamas – tā savu preci reklamē pati dizainere.

Āvas vecāki Hetere Loklīra un Rīčijs Sambora apprecējās 1994. gadā, bet jau deviņus gadus ir šķīrušies. Taču viņi spējuši saglabāt draudzīgas attiecības un kopīgi rūpējas par meitu. Aizvadītajā gadā visi pat kopā devušies atpūtas braucienā uz gleznaino Bora Bora salu.

Āva no sirds izbauda izsmalcināto dzīvesveidu, ko viņai spēj nodrošināt vecāki. Taču meitenei ir svarīga arī izglītība. Āva ir privātās „Loyola Marymount” universitātes studente.

Skaistules. Āva šā gada martā un viņas mamma aktrise Hetere Loklīra 1981. gadā.

Āva Sambora izmēģinājusi arī dotības aktiermeistarībā, tāpat kā mamma. Viņa nospēlējusi lomu filmā „This is 40”. Āva draudzenēm ļāvusi arī uzfilmēt mazu realitātes šovu – dokumentālu filmiņu par viņas vasaras brīvdienām. Meitenes to izplatījušas vietnē „You Tube”.

Lai gan Āvas vecāki jau deviņus gadus kā ir šķīrušies, viņi saglabājuši draudzīgas attiecības un kopīgi rūpējas par meitu. Pērn ģimene pat devusies kopīgās brīvdienās uz Bora Bora salu (pa labi).

Kasjauns.lv / Foto: Vida Press

Citi šobrīd lasa

Skolēni Krievijas pilsētā Oimjakonā -50 grādos iet uz skolu, jo mājās var palikt tikai no -52 42
Ātrās palīdzības dienests Austrālijā dalās sirdi plosošā stāstā par pacientes pēdējo vēlēšanos 4
Sociālā šova meitenēm morāla šķīstīšanās sagādā... neaptveramas grūtības 2
Pievienot komentāru