64 Foto
„Bon Jovi” ģitārista Ričija Samboras un viņa bijušās sievas aktrises Heteres Loklīras 18 gadus vecā meita Āva Sambora debitējusi kā modele.

"Bon Jovi" ģitārista Ričija Samboras meita debitē kā modele. FOTO 3

Izklaide
2016. gada 21. martā 08:20
Populārās grupas „Bon Jovi” ģitārista Ričija Samboras (56) un seriālu „Melrouzlpeisa” un „Dinastija” aktrises Heteres Loklīras (54) vienīgajai meitai Āvai Elizabetei Samborai ir jau 18 gadu. Meitene no izskatīgajiem vecākiem mantojusi glītus vaibstus un debitējusi kā modele.

Astoņdesmitajos gados, kad miljoniem cilvēku jūsmoja par seriālu „Dinastija”, aktrisi Heteri Loklīru uzskatīja par vienu no iekārojamākajām sievietēm pasaulē. Meita Āva mantojusi mammas skaistumu, un nesen kā debitējusi kā modele. 18 gadus vecā jauniete bija devusies uz Maiami pludmali, kur piedalījās dzeramā ūdens „138 Water” reklāmā. Āva pozēja tērpusies dažādos retro stila peldkostīmos, ko darinājis zīmols „Baes and Bikinis”. Interesanti, ka šo zīmolu dibinājusi tīņu vecuma meitene Stefānija Prinsi. Produkcija ir kvalitatīva, dizains seksīgs un cenas pieņemamas – tā savu preci reklamē pati dizainere.

Āvas vecāki Hetere Loklīra un Rīčijs Sambora apprecējās 1994. gadā, bet jau deviņus gadus ir šķīrušies. Taču viņi spējuši saglabāt draudzīgas attiecības un kopīgi rūpējas par meitu. Aizvadītajā gadā visi pat kopā devušies atpūtas braucienā uz gleznaino Bora Bora salu.

Āva no sirds izbauda izsmalcināto dzīvesveidu, ko viņai spēj nodrošināt vecāki. Taču meitenei ir svarīga arī izglītība. Āva ir privātās „Loyola Marymount” universitātes studente.

Skaistules. Āva šā gada martā un viņas mamma aktrise Hetere Loklīra 1981. gadā.

Āva Sambora izmēģinājusi arī dotības aktiermeistarībā, tāpat kā mamma. Viņa nospēlējusi lomu filmā „This is 40”. Āva draudzenēm ļāvusi arī uzfilmēt mazu realitātes šovu – dokumentālu filmiņu par viņas vasaras brīvdienām. Meitenes to izplatījušas vietnē „You Tube”.

Lai gan Āvas vecāki jau deviņus gadus kā ir šķīrušies, viņi saglabājuši draudzīgas attiecības un kopīgi rūpējas par meitu. Pērn ģimene pat devusies kopīgās brīvdienās uz Bora Bora salu (pa labi).

Kasjauns.lv / Foto: Vida Press
Pievienot komentāru

Noteikti izlasi

  • Kāpēc lietuviešu puisis nošāva savu ģimeni? Viņa klasesbiedrene atklāj iespējamos cēloņus 98
  • Mirusi tautā cienītā onkoloģe Sarmīte Baltkāje 19
  • Triju meitu mātes lūdz atsākt izmeklēšanu pret, viņuprāt, netiklu sporta treneri 17