Markus Riva kā dziedātājs vēl pirms dažiem mēnešiem cīnījās par iespēju pārstāvēt Latviju Eirovīzijā, bet tagad viņš kā dīdžejs iesildīs pasaules zvaigznes Meraijas Kerijas koncertu.

Markus Riva iesildīs Meraijas Kerijas koncertu 20

Slavenības
2016. gada 24. martā 04:52 2016. gada 24. martā 04:52
7. aprīlī Arēnā Rīga uzstāsies soulmūzikas leģenda Meraija Kerija. Pirms Meraijas uz arēnas skatuves kāps latviešu dziedātājs un dīdžejs Markus Riva, kurš koncerta apmeklētājus iesildīs ar enerģisku un pozitīvu DJ setu.

“Meraija Kerija ir leģendāra mūziķe, kura ir iespaidojusi manu muzikālo gaumi jau kopš bērnības. Viņas vokāls un mūzika ir bijuši labākie piemēri pasaules popmūzikā. Ar lielu prieku gaidu viņas ierašanos Rīgā,” Markus Riva augsti novērtē viņam izteikto piedāvājumu un jau ir uzsācis gatavošanos savam DJ priekšnesumam.

Tikmēr Markusa Rivas menedžments informē, ka pēdējo gadu laikā Markus ir uzstājies kā dziedātājs un dīdžejs daudzos Eiropas, Krievijas un ASV klubos. Markus Rivas dīdžeja kvalitātes kā arī viņa atraktivitāti un talantu novērtējuši arī daudzi pasaulslaveni zīmoli, to skaitā, H&M, Playboy, Armani, Fashion TV un citi, aicinot mūziķi uzstāties savos nozīmīgākajos pasākumos. Pagājušajā gadā Markus Riva izdeva savu ceturto studijas albumu “MR”, kuram sekoja arī vairāki starptautisku atzinību iemantojuši singli.

 

 

Kasjauns.lv/Foto: No Izdevniecības Rīgas viļņi arhīva

Citi šobrīd lasa

Pasauli satriec sievietes snaiperes reakcija uz lodi, kas gandrīz viņu nogalināja. VIDEO 19
Ar vārnām, kazām, slavenībām un pannām. 100 spilgti pensijā aizgājušā Mārtiņa Rītiņa foto 3
Policisti uz ielas pamana trūcīgi ģērbtu grūtnieci, kura nupat bija dūrusies 22
Skatīt visus komentārus