28 Foto
Markus Riva kā dziedātājs vēl pirms dažiem mēnešiem cīnījās par iespēju pārstāvēt Latviju Eirovīzijā, bet tagad viņš kā dīdžejs iesildīs pasaules zvaigznes Meraijas Kerijas koncertu.

Markus Riva iesildīs Meraijas Kerijas koncertu 20

Izklaide
2016. gada 24. martā 04:52
7. aprīlī Arēnā Rīga uzstāsies soulmūzikas leģenda Meraija Kerija. Pirms Meraijas uz arēnas skatuves kāps latviešu dziedātājs un dīdžejs Markus Riva, kurš koncerta apmeklētājus iesildīs ar enerģisku un pozitīvu DJ setu.

“Meraija Kerija ir leģendāra mūziķe, kura ir iespaidojusi manu muzikālo gaumi jau kopš bērnības. Viņas vokāls un mūzika ir bijuši labākie piemēri pasaules popmūzikā. Ar lielu prieku gaidu viņas ierašanos Rīgā,” Markus Riva augsti novērtē viņam izteikto piedāvājumu un jau ir uzsācis gatavošanos savam DJ priekšnesumam.

Tikmēr Markusa Rivas menedžments informē, ka pēdējo gadu laikā Markus ir uzstājies kā dziedātājs un dīdžejs daudzos Eiropas, Krievijas un ASV klubos. Markus Rivas dīdžeja kvalitātes kā arī viņa atraktivitāti un talantu novērtējuši arī daudzi pasaulslaveni zīmoli, to skaitā, H&M, Playboy, Armani, Fashion TV un citi, aicinot mūziķi uzstāties savos nozīmīgākajos pasākumos. Pagājušajā gadā Markus Riva izdeva savu ceturto studijas albumu “MR”, kuram sekoja arī vairāki starptautisku atzinību iemantojuši singli.

 

 

Kasjauns.lv/Foto: No Izdevniecības Rīgas viļņi arhīva
Skatīt visus komentārus

Noteikti izlasi

  • Liepājniekus izbrīna pārsteidzošs atklājums: pie lidostas uzieti grāvji, kas atgādina lidmašīnu kontūras 21
  • Grūst Labklājības un Ekonomikas ministrijas ēkas: sienas sapuvušas, apmetums krīt uz galvas 38
  • Fotogrāfs, kurš nobildēja lakatā tērpto sievieti uz tilta: "Viņa bija šausmās!" 24