Zigfrīds Muktupāvels ceļā uz “bet bet” koncertu Tumē.

Re, kā! "bet bet" koncertē mazajos Latvijas kultūras namos. FOTO 10

Slavenības
2016. gada 26. martā 11:29 2016. gada 26. martā 11:29
Grupa “bet bet” šogad, atzīmējot savu 25 gadu pastāvēšanu, turpina jubilejas koncertu sēriju mazajos Latvijas kultūras namos. Jubilejas koncertu sērijas pirmais koncerts notika marta sākumā skatītāju pārpildītā Allažu tautas namā, bet pagājušajā nedēļā grupa sniedza koncertu Tumes kultūras namā.

Katrā koncertā zāle bija skatītāju pilna un koncerti beidzās ar kopīgu līdzi dziedāšanu un stāvovācijām. Turklāt pēc katra koncerta grupas dalībnieki devās aprunāties ar apmeklētājiem, sniedzot autogrāfus un kopīgi fotografējoties.

 “Mums nav interesanti sniegt koncertus vietās, kurās to esam darījuši visus šos 25 gadus, kopš pastāvam. Mums daudz interesantāk šķiet aizbraukt tur, kur šo gadu laikā ne reizes neesam bijuši, un satikt cilvēkus, kurus nekad agrāk neesam satikuši. Esam laimīgi, ka atsaucība ir tik liela. Tā vien šķiet, ka ar vienu gadu nepietiks, lai apmeklētu visas šīs vietas,” iespaidos dalās grupas mūziķis Zigfrīds Muktupāvels, sakot, ka lielākā jubilejas koncertu sērijas aktivitāte plānota vasaras nogalē lauku estrādēs, un grupa plānojusi koncertēt tādās vietās, kā Vecvārkava, Mārsnēni, Rožupe, Lubāna, Piltene, Staburags un Alsunga. Informācija par to vēl sekos.

Koncerti tiek fiksēti arī video, un režisors Ritvars Bluka ir iecerējis uzņemt dokumentālo filmu par grupu un tās ceļojumu apkārt Latvijai.

 

Kasjauns.lv/Foto: Ritvars Bluka

Citi šobrīd lasa

Doles salā paveras baiss skats - tīklos virs zivju dīķiem karājas beigti un pusbeigti putni 23
Viņas Majestātes titulu princesei Diānai izlēma atņemt Čārlzs, nevis karaliene 1
Kā alu izmantot skaistumkopšanā? (Ņem vērā - šoreiz tikai ārīgai lietošanai) 1
Skatīt visus komentārus