Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
Domājat, kas tas par veci!? Nē, tā ir mūsu pašu Raimonda Vazdika, kas pārtop par grupas “Laibach” līderi. (Foto: Publicitātes)

Kā “Izklausies redzēts” dalībnieki gatavojas vienam no izšķirošajiem iznācieniem 13

TV
15. aprīlī 11:31 2018. gada 15. aprīlī 11:31
Kasjauns.lv
Svētdienas, 15. aprīļa, vakarā no pulksten 20 atkal gaidāma tikšanās ar šova “Izklausies redzēts” varoņiem, un, tuvojoties pusfinālam, skatītājus gaida arvien jauni pārsteigumi.

Nauri Brikmani šajā vakarā redzēsim amerikāņu mūziķa Reja  Čārlza tēlā, izpildot dziesmu “Hit The Road Jack”. Soulmūzikas pionieris jau agrā bērnībā zaudēja redzi, tas viņam nebija šķērslis gūt izcilus panākumus mūzikā, un šajā vakarā skanēs dziesma “Hit The Road Jack”, kurai viņš atnesa pasaules slavu.

Ar ugunīgu priekšnesumu priecēs seriāla “Svešā seja” aktieris Edgars Pujāts – “Gipsy Kings”, dejotājas un dziesmas “Volare” ritmi aizraus ikvienu. 

Īpaši atbildīgs uzdevums uzticēts Atim Ieviņam, kurš šajā vakarā iejūtas grupas “Dzelzs vilks” solista Jura Kaukuļa tēlā. To, kā Ieviņam veiksies ar dziesmu “Uijā uijā nikni vilki”, vērtēs ne tikai skatītāji, bet arī pats “dzelzs vilks” Kaukulis, kurš priekšnesumu baudīs klātienē. 

Juri Jopi uz skatuves redzēsim ka Frenku Sinatru un baudīsim viņa leģendāro “My Way”, iespaidīgas izmaiņas piedzīvojusi Raimonda Vazdika, kura uz skatuves dosies kā slovēņu industriālā roka grupas “Laibach” līderis un izpildīs dziesmu “Life is Life”, ko ierasti dzirdēt citās noskaņās.

Veronika Plotņikova šajā vakarā uzstāsies kā angļu dziedātājs MIKA ar jestro dziesmu “Lollipop”, Aija Vītoliņa mirdzēs kā Teilore Svifta, izpildot enerģisko “Shake It Off”, bet Evilena Protektore aizkustinās sirdis kā pērnā gada “Eirovīzijas” konkursa uzvarētājs Salvadors Sobrals ar dziesmu “Amar Pelos Dois”. 

Pastāvīgajiem žūrijas locekļiem Jānim Šipkēvicam, Janai Duļevskai un Imantam Stradam 8. raidījuma pievienojies Kristaps Rasims, kurš 2015. gadā ne tikai pats ka dalībnieks piedalījās “Izklausies redzēts” otrajā sezonā, bet arī uzvarēja. 

Kā īpašie viesi uz skatuves kāps sieviešu vokālā apvienība “Latvian Voices”, un meitenes iejutīsies grupas “Cosmos” tēlā.

Citi šobrīd lasa

Milzu ugunsgrēka apdraudētais Stiklu ciems jau pamatīgi cieta 92 gadu senā pagātnē 5
Ineses Supes dēls izglābj saplosītu vārnu, izmitina to uz balkona un nosauc par Kārli 29
Nogrimstot tūristu laivai, ezerā ASV iet bojā 17 cilvēki 1
Skatīt visus komentārus

Отец насиловал дочерей, а их мать молилась, вместо того чтобы вызвать полицию

Анастасия Волочкова в Турции: мини-бикини, невероятные шпагаты и "голые" фото