23 Foto
Baumo, ka brunete (pa kreisi), ar kuru aktieris Kainu Rīvss manīts kopā Kalifornijā, esot viņa jaunā draudzene. Šīs sieviete līdzinās aktiera mīļotajai māsai Kimai (pa labi).

Kianu Rīvsa draudzene - stipri līdzīga viņa slimajai māsai. FOTO 6

Izklaide
2016. gada 27. martā 14:37
Iespējams, filmas „Matrikss” zvaigznes Kianu Rīvsa (51) dzīvē ienākusi jauna mīlestība. Šī sieviete ļoti līdzinās aktiera ar leikēmiju slimajai māsai Kimai.

Aktieris Kianu Rīvss manīts Kalifornijā kopā ar kādu simpātisku bruneti. Abi iznākuši no

veikala, kur pārdod preces māksliniekiem. Kianu, kā džentlmenis, atvēris savai pavadonei viņas automašīnas durvis. Pagaidām plašākai sabiedrībai nekas vairāk nav zināms par šo bruneti.

Jaunā sieviete ir līdzīga aktiera māsai Kimai, kura jau vairāk nekā desmit gadus sirgst ar asins vēzi jeb leikēmiju.

Kianu Rīvsu visu mūžu vajā traģēdijas un zaudējumi, ko aktieris pats kādā intervijā nosaucis par „netaisnīgu un absurdu”.

Kianu bija tikai trīs gadus vecs, kad ģimeni pameta tēvs.

1993. gadā no narkotiku pārdozēšanas 23 gadu vecumā bojā gāja Kianu labākais draugs, aktieris Rivers Fēnikss. 1998. gadā Rīvss iepazinās ar jauno aktrisi Dženiferu Saimu. Abi iemīlējās, un pārim drīz vien pieteicās mazulis. 1999. gadā notika traģēdija – meitiņa pasaulē nāca nedzīva, bet 18 mēnešus vēlāk Saima gāja bojā autoavārijā.

Nu jau pagājuši desmit gadi kopš Kianu māsa Kima cīnās ar nāvējošo slimību leikēmiju. Akūtais periods ir veiksmīgi pārdzīvots, taču Kimai aizvien ir jāārstējas. „Kad viņa bija slimnīcā, Kianu bija Kimai līdzās visu laiku,” atceras kāds tuvs draugs. „Viņš sēdēja pie māsas gultas un turēja viņas roku. Dažreiz šķiet, ka viņš vairs neuztic pats sev, ka viņam ar kādu varētu izveidoties attiecības.” Visus aktierim mīļos cilvēkus, liktenis agrāk vai vēlāk atņem.

Kianu kā publiski, tā anonīmi ziedo naudu dažādiem labdarības fondiem, izpētes centriem un slimnīcām. Viņš ir izveidojis arī pats savu labdarības fondu un atbalsta tādas organizācijas kā „Stand Up to Cancer”, kas palīdz vēža slimniekiem, un „SickKids Foundation”, kura mērķis ir palīdzēt slimiem bērniem.

1988. gadā, braucot ar motociklu, Kianu piedzīvoja smagu avāriju, kas viņu no nāves šķīra tikai par mata tiesu. Par avāriju aktierim aizvien atgādina dziļa rēta, kas vertikāli stiepjas pār vēderu. Kianu pats tovakar bija izaicinājis likteni, dodoties kā viņš pats dēvēja – „dēmoniskajā braucienā” – traucoties tumsā ar izslēgtām motocikla gaismām.

1996. gadā Rīvss piedzīvoja vēl vienu motocikla avāriju, pēc kuras ārstēja lauztu potīti un vaļēju labās kājas lūzumu.


Kasjauns.lv / Foto: Vida Press
Skatīt visus komentārus

Noteikti izlasi

  • Purva Intas pēdējā vēlēšanās izpildīta. Viņa apglabāta pie savām mājām. FOTO 40
  • Aina Poiša: "Sāpīgi redzēt: tu aizbrauc uz laukiem, un redzi - karš nav beidzies" 40
  • Fotogrāfs, kurš nobildēja lakatā tērpto sievieti uz tilta: "Viņa bija šausmās!" 24