12 Foto
Olīvija Kallo nekautrējas par to, ka viņai, tāpat kā miljoniem sieviešu visā pasaulē, ir celulīts.

Arī "Mis Visums" cieš no celulīta. FOTO 7

Izklaide
2016. gada 28. martā 04:49
23 gadus vecā Olīvija Kallo pirms četriem gadiem atzīta par planētas skaistāko meiteni. Nesen, apmeklējot saviesīgu pasākumu Losandželosā, titula „Mis Visums 2012” ieguvēja demonstrējusi, ka arī bijusī skaistumkaraliene cieš no celulīta!

Uzvaras konkursā „Mis Visums 2012” Olīvijai Kallo palīdzējusi uzsākt aktrises karjeru. Viņu kā goda viešņu bieži aicina arī uz dažādiem pasākumiem un smalkām ballītēm. Nesen Olīvija pozējusi fotogrāfiem no visas pasaules, apmeklējot balvu ceremoniju „Los Angeles Fashion Awards”. Jaunā aktrise bija tērpusies zīmola „Baja” kleitā ar asimetrisku šķēlumu, kas atsedza viņas augšstilbus. Šis tērps nodevīgi atklāja, ka arī Olīvija cieš no celulīta, tāpat kā 90% sieviešu visā pasaulē.

1.70 m garā Olīvija Kallo tērpam bija pieskaņojusi baltas siksniņkurpītes uz augstiem papēžiem.

Jautāta, kuras slavenības viņa nosauktu par stila ikonām, mis Kallo atbildējusi sekojoši: „Es apbrīnoju Viktoriju Bekhemu. Interesants stils piemīt Olīvijai Palermo. Es personīgi par paraugu uzskatu Odriju Hepbernu. Viņas stils uzskatāms par klasiku visos laikos. Tā ģērbties var arī tagad. Viņa arīdzan ir lielisks piemērs vienkāršībai un elegancei.”

2012. gadā Olīvija kļuva par uzvarētāju skaistumkonkursā „Mis Visums”.

Kasjauns.lv / Foto: Vida Press
Skatīt visus komentārus

Noteikti izlasi

  • Skarbs stāsts par slimnīcu shēmu: kāš naudu no valsts un pacientiem 48
  • Repšes meita pēc operācijas pateicas par spēcinošo atbalstu 10
  • Melānija un Donalds guļ atsevišķās istabās? Trampu pārstāvji komentē skandalozos izteikumus 9