Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv X
Filips Kirkorovs uzskata, ka viņa bērni Alla Viktorija un Martins varētu precēties ar Allas Pugačovas un Maksima Galkina dvīņiem Elizabeti un Hariju.

Pugačova: "Kirkorovs – mana pati lielākā kļūda!" Kas Allu sadusmojis? 3

Slavenības
2016. gada 28. martā 16:37 2016. gada 28. martā 16:37
Šādas tādas Krievijas šovbiznesa karaļa Filipa Kirkorova fantāzijas par savu bērnu iespējamo nākotni pamatīgi sadusmojušas viņa bijušo sievu Allu Pugačovu. Arī viņas vīrs Maksims Galkins ir pret Kirkorova idejām.

Kaut arī Krievijas estrādes Primadonnas Allas Pugačovas un humorista Maksima Galkina dvīņiem Harijam un Elizabetei ir tikai divarpus gadiņi un līdz precībām vēl tālu, jau tagad viņiem tiek piemeklēti atbilstoši kāzu pretendenti. Par šo tēmu pafantazējis arī ne mazāk slavenu bērnu tēvs – Filips Kirkorovs.

Kirkorovs nesen izteicās, ka viņa četrus un piecus gadus vecie bērni jau sadraudzējušies ar Pugačovas atvasēm. “Alla Viktorija un Martins ieguvuši sirdsdraugus. Uzminiet ar divām reizēm, kuri tie ir? Jā, maniem bērniem jau ir līgava un līgavainis – Harijs un Liza Galkini!” Kirkorovu citē žurnāls “Taini zvjozd”.

Pugačovu šāds Kirkorova paziņojums gan nepavisam nav iepriecinājis. “Tas nekad nebūs!” – strikti reaģēja Alla, paskaidrojot, ka ļoti labi pazīst bijušo vīru, tāpēc nevēlas, lai viņas bērni atkārtotu mātes kļūdas. “Kirkorovs taču pats ir bērns, pilnīgs bērns! Fiļa pēc dabas sirgst ar narcismu. Un tā ir tā bēda, ar kuru Fiļa netiek galā. Viņš tur sev neko nevar padarīt. Kirkorovs – mana pati lielākā un efektīgākā kļūda! Visu dzīvi neesmu mīlējis tāda tipa cilvēkus ar tādiem gājieniem. Man vispār viss viņā nepatika. Lūk, tā! Un, kas toreiz ar manu prātu bija noticis?” visai skarbi uz Kirkorova fantāzijām par bērnu precībām noreaģēja Alla Pugačova, tai pašā laikā mīļi piebilstot: “Taču, kā es varu izsvītrot Kirkorovu no savas dzīves? Fiļa joprojām visu laiku man tepat blakus klaiņo.”

Līdzīgās domās ir Pugačovas vīrs Maksims Galkins, kurš nepavisam nav sajūsmā par ideju saradoties ar Kirkorovu. “Es tādas perspektīvas pat neizskatu!” paziņojis viņš.

Tai pašā laikā Kirkorovs ir pārliecināts, ka zvaigžņu bērnus vieno īpašas saites. “Mūsu bērni draudzējas, tāpat kā mēs. Viņi visu laiku vaicā viens pēc otra. Mēs braucam ciemos tikai kopā ar bērniem, jo viņiem četratā ir ļoti interesanti. Visus bērnu svētkus aizvadām vienā kompānijā un apberam cits citu ar dāvanām. Esmu par to priecīgs un ļoti ceru, ka mūsu bērni būs labi draugi,” izteicās Filips Kirkorovs.


Kasjauns.lv/Foto no izdevniecības "Rīgas viļņi" arhīva

Citi šobrīd lasa

Monako princese Šarlēna parāda, ka ļoti lepojas ar saviem dvīņiem 5
KNAB soda Rēzeknes novada pagastveci, kurš gribējis maksāt prēmiju savai sievai 9
Skaistumkonkursā "Mis Pasaule" uzvar medicīnas studente no Indijas 4
Pievienot komentāru