29 Foto
Sabiedrības dāma Kima Kardašjana Lieldienu olu meklējumos uz fermeru tirdziņu aizvedusi savu divus gadus veco meitu Nortu un māsas Kortnijas meitu Penelopi. Meitenes tirdziņā satika arī Lieldienu zaķi.

Kardašjana saģērbj meitu kā zaķīti un dodas Lieldienu olu meklējumos. FOTO 6

Izklaide
2016. gada 29. martā 17:32
Arī amerikāņu sabiedrības dāmas Kimas Kardašjanas (35) ģimene gatavojas Lieldienām. Kima kopā ar meitu Nortu un māsasmeitu Penelopi nesen devusies bērniem domātajās izklaidēs – Lieldienu olu meklējumos uz fermeru tirdziņu.

Divus gadus veco meitu Nortu sabiedrības dāma Kima Kardašjana bija saģērbusi kā zaķīti. Meitenītes galvu rotāja zaķa austiņas, bet seja bija nokrāsota saskaņoti ar viņas balto topiņu un šortiņiem, un pasteļkrāsas kedām. Nortai bija sarūpēts arī no klūdziņām pīts groziņš. Šādi tērpta Norta kopā ar māsīcu Penelopi devās uz vietējo fermeru tirdziņu, kur bērni var meklēt Lieldienu zaķa atstātās krāsainās Lieldienu olas.

Pati Kima bija ģērbusies melnos legingos un apjomīgā kamuflāžas jakā no vīra, repera Kanjes Vesta, apģērbu kolekcijas „Yeezy”. Par sevi vienmēr augstās domās esošais mūziķis veikalos šādu jaku tirgo par 1535 eiro.

 

Kasjauns.lv / Foto: Vida Press
Skatīt visus komentārus

Noteikti izlasi

  • Slimnīcā blakus palātās piedzimst puika un meitene. Izrādās, viņus kaut kas vieno! 20
  • Policija notvērusi Egidiju – lietuviešu puisi, kurš nošāva savu ģimeni 27
  • Firma meklē cilvēku neticamai vakancei: jāceļo, jānakšņo luksusa mājās, par to saņemot 9000 eiro 4