10 Foto
Par nieka 85 tūkstošiem eiro Magadanā, Krievijā, var iegādāties šādu, lūk, šiku trīsistabu dzīvokli.

Par smiekla naudu Krievijā nopērkams žilbinošs trīsistabu dzīvoklis. FOTO 33

Izklaide
2016. gada 30. martā 12:50
Krievijas interneta sludinājuma dēlī (analogs Latvijā zināmajam ss.lv) tirdzniecībā tiek piedāvāts kāds dzīvoklis Magadanā, Krievijas Tālo austrumu ostas pilsētā.

Apartamentu cena ir 6,5 miljoni rubļu jeb mūsu valūtā nepilni 85 tūkstoši eiro. Ko var iegūt par šādu naudu? Dzīvi kā mazā karaļvalstī! Mitekļa sienas ir klātas ar zeltu, vannasistaba izklāta vienā marmorā, izlietnes mirdz zeltā, bet mājā izmantotais tekstils liks justies kā pilī.

Krāšņais mājoklis atrodas četrstāvu ēkas otrajā stāvā, un tā mākleris teic, ka dzīvokļa īpašnieks to vēlējies maksimāli smalku. "Tas ir īpašnieka mākslinieciskais redzējums par to, kā jāizskatās ideālam dzīvoklim," skaidro Romans Vihļancevs. Apartamentus plānots pārdot "izsmalcinātam un inteliģentam" klientam, kurš daudz ceļo pa pasauli, iespējams, kādam biznesmenim.

"Visas ikonas un gleznas ir reprodukcijas, taču to rāmīši pārklāti ar īstu apzeltījumu," par sienas dekoriem stāsta mākleris.

Kāpēc tik greznam 3 istabu dzīvoklim ir tik pieticīga cena? Vihļancevs skaidro aspektus: "Cenu nosaka lokācija un klimats, kā arī fakts, ka tepat blakus atrodas cietums".

Magadana ir pilsēta ar apmēram 150 tūkstošiem pastāvīgo iedzīvotāju; lielāko daļu gada tur ir nepatīkams lietains un drēgns laiks. "Tikai daži cilvēki šeit grib dzīvot," reāls ir tirgotājs. Taču, iespējams, dzīvokļa spozme varētu kompensēt nepatīkamo ainu pa logu.

Dzīvokļa dizains un tā korelācija ar cenu naski tika apspriesta arī sociālajos tīklos. Kāds mitekli nosauca par "monstrozu", bet vēl kāds analizēja tā: "Neskatoties uz šķietamo bagātību un šiku, tur viss izskatās tik lēts un prasts!"

 

Kasjauns.lv/Foto: ekrānuzņēmumi no avito.ru
Skatīt visus komentārus

Noteikti izlasi

  • Purva Intas pēdējā vēlēšanās izpildīta. Viņa apglabāta pie savām mājām. FOTO 39
  • Ragaciema Agnese atklāj, kādas problēmas nomoka viņas klientus 77
  • Kāpēc atkal jāpagriež pulksteņi, un kam tas ir vajadzīgs 46