Mailija Sairusa gribējusi nosūtīt seksuāla rakstura īsziņu savai bijušajai draudzenei modelei Stellai Maksvelai. Taču popzvaigznei misējies un kļūdas dēļ ziņu nosūtījusi līgavainim Laiemam Hemsvortam. Viņš izvēlējies atjaunotās attiecības izbeigt, taču Mailija zvēr darīt visu, lai viņu atgūtu.

Mailija Sairusa krāpusi līgavaini ar sievieti 8

Slavenības
2016. gada 31. martā 14:25 2016. gada 31. martā 14:25
Skandalozā popzvaigzne Mailija Sairusa (23) apgalvo, ka līgavainis „Bada spēļu” aktieris Laiems Hemsvorts (26) ir viņas „dvēseļu radinieks” un abi noteikti apprecēšoties. Baumo gan, ka pāra attiecības šobrīd sašķobījušās, jo Mailija esot bijusi neuzticīga līgavainim...

„Mailija zina, ka Laiems ir viņas dvēseļu radinieks, ne bez iemesla viņi atkal sagāja kopā,” kāds paziņa izteicies izdevumam „Hollywood Life” īsi pēc tam, kad atklātībā nonākušas ziņas, ka Mailija bijusi neuzticīga. „Viņa patiesi tic, ka mīlestība atradīs ceļu un viņi apprecēsies, neraugoties ne uz kādām nepatikšanām, kādās abi nonāks.”

„Laiemam, kurš visu sarāvis, tā vēl nav atnākusi,” piebildis vārdā nenosauktais informators. „Abu attiecības šobrīd ir saspringtas, taču viņi zina, ka jāpiestrādā, lai viss izdotos. Viss vēl nav beidzies!”

Žurnāls „InTouch Weekly” nesen kā rakstīja, ka Laiems sarāvis atjaunotās attiecības ar Mailiju, jo uzzinājis, ka līgava sūtījusi seksuāla rakstura īsziņu savai bijušajai draudzenei – „Victoria’s Secret” modelei Stellai Maksvelai, ar kuru viņu pērn vienoja romantiskas attiecības.

Mailijai misējies un intīma rakstura pikanto ziņu, kas domāta Stellai, viņa kļūdas dēļ nosūtījusi Laiemam, – tā arī viss nācis gaismā. „Viņa nekavējoties atvainojās,” norāda kāds cits paziņa. „Mailija atzinusies, ka ir tikusies ar Stellu, bet zvērēja, ka tā bijusi tikai nevainīga flirtēšana, nekas vairāk. Laiems viņai nenoticēja. Viņi sastrīdējās un Laiems pateica, lai viņa noņem [saderināšanās] gredzenu. Tikai dažus mēnešus pēc attiecību atjaunošanas, viss ir beidzies.”

„Viņa zvērējusi darīt visu, lai atgūtu Laiemu,” apgalvo paziņa. „Ar Stellu viņa sarakstās jau vairākas nedēļas. Abas nomodā pavada visu nakti, sūtot viena otrai īsziņas. Viņas vieno spēcīgas saites. Mailija zvērēja, ka izsvītrojusi šos cilvēkus no savas dzīves, taču tā nebija taisnība.”

Lai gan tiek baumots, ka Laiems Hemsvorts attiecības pārtraucis, Mailija nav sniegusi komentārus. Vēl pirms pāris nedēļām viņa sociālajos tīklos publiskojusi attēlu ar līgavaiņa pasniegto gredzenu.

Pirmoreiz Laiems un Mailija saderināšanos atsauca 2013. gadā, bet kopš aizvadītā gada decembra pāris attiecības bija atjaunojis un dziedātājas pirkstā atkal mirdzēja saderināšanās gredzens, kuru līgavainis reiz jau bija viņai sniedzis.

Mailija un Laiems iepazinās 2009. gadā, kopīgi filmējoties drāmā „The Last Song”. Trīs gadus vēlāk – 2012. gada maijā – pāris paziņoja par saderināšanos, bet 2013. gada septembrī to atsauca un darīja publiski zināmu, ka ir šķīrušies.

Foto kolāža no laiems-hemsvorts_01, sairusa-maksvela_01, 02, 03:

Mailija Sairusa gribējusi nosūtīt seksuāla rakstura īsziņu savai bijušajai draudzenei modelei Stellai Maksvelai. Taču popzvaigznei misējies un kļūdas dēļ ziņu nosūtījusi līgavainim Laiemam Hemsvortam. Viņš izvēlējies atjaunotās attiecības izbeigt, taču Mailija zvēr darīt visu, lai viņu atgūtu.


Kasjauns.lv / Foto: Vida Press

Citi šobrīd lasa

Bijušais personīgais pavārs atklāj, kāda ir karalienes Elizabetes II ēdienkarte 1
Šova „X faktors” vadītājam Rivam Ukrainā piedēvē romānu ar vietējo skaistuli 4
Arī Šlesera vecākais dēls nopelnījis pirmos miljonus 4
Skatīt visus komentārus