14 Foto
Laura Raila ar kompozīciju "Un Tu nāc"

Laura Raila purvā dzied par mīlestību. VIDEO 18

Izklaide
2016. gada 1. aprīlī 09:15
Romantisko mīlas dziesmu maģiskās balss saimniece Laura Raila nākusi klajā ar kompozīciju un klipu „Un Tu nāc”, kas tapusi Ķemeru tīrelī.

„Dziesma stāsta par pozitīvo mīlestību – par gaišām ilgām pēc otra... par laiku, kad mīļotie kādu laiku nevar būt kopā, vai nav vēl sastapušies. Dziesmā katrs var atrast teksta rindiņu, kas to uzrunā. Vēlos lai apkārt valda vairāk patiesas mīlestības, sapratnes un harmonijas," par savu garadarbu vēsta Laura.

Viņa piebilst, ka šoreiz vēlējusies dziesmā parādīt vienkāršību, romantiku, dabu, emocijas. Visi kadri safilmēti vienā dienā. Dziedātāja piebilst, ka filmēšanā neiztika arī bez kurioza. „Filmēšanas dienā mēs divatā ar klipa autoru Ivo Buģi aizbraucām uz Ķemeru tīreli. Nācās mērot garu ceļu pa laipām līdz mērķim – skatu tornim. To veicām apkrāvušies ar galdu, krēslu, maisiem, tehniku... Vēl pasmējām, ka vajadzētu, lai kāds nobildē mūsu stiepšanos. Kad nokļuvām pie skatu torņa, sapratu – esmu mašīnā aizmirsusi zīmējumu, kas redzams video. Par laimi, Ivo uzņēmās skrējienu pēc aizmirstās lietas. Pusstundas laikā viņš bija turp un atpakaļ," stāsta dziedātāja.

 

Kasjauns.lv / Foto: publicitātes, no izdevniecības „Rīgas Viļņi” arhīva
Skatīt visus komentārus

Noteikti izlasi

  • Divus mēnešus vecam bērnam zilumi un lauztas ribas. Tēvs esot pārāk cieši apskāvis 49
  • Gaismā nācis pikants noslēpums no Ivankas Trampas tīņu gadiem. Neredzēti FOTO 8
  • Lietuvietis Ēvalds izkrāpj 100 miljonus ASV dolāru, savās shēmās izmantojot arī Latviju 2