Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv X
Mistera Bīna lomas atveidotāja Rovana Atkinsona meita Lilija jau kopš mazotnes sapņojusi par dziedātājas karjeru. Tētis materiāli atbalsta meitenes vēlmi kļūt par džeza dziedātāju un nesen kā apmeklējis arī Lilijas kabarē šovu Londonā.

Oho! Rovana Atkinsona meitai savs KABARĒ šovs. FOTO

Slavenības
2016. gada 1. aprīlī 14:45 2016. gada 1. aprīlī 14:45
Slavenā mistera Bīna atveidotāja aktiera Rovana Atkinsona (61) meitai Lilijai ir jau 20 gadi. Nesen kā jaunā skaistule uzstājusies Londonas teātrī ar savu kabarē šovu! Meitas priekšnesumu apmeklējis arī tētis. Viņš gan izrādes vidū aizsnaudies...

Šā gada janvārī plašsaziņas līdzekļus sasniedza ziņa, ka Rovans Atkinsons materiāli atbalstot meitas centienus veidot karjeru šovbiznesā. Pirms dažām dienām Lilija Atkinsone sniedza priekšnesumu kabarē klubā „The Pheasantry” Čelsijas rajonā Londonas rietumos. Lilijas iestudēto pikanto kabarē šovu apmeklēja arī vairākas slavenības. Viņu skaitā bijušais „Top Gear” vadītājs Džeremijs Klārksons ar draudzeni Filipu Seidžu, kā arī Lilijas slavenais tētis Rovans Atkinsons. Par spīti tam, ka tēvs materiāli atbalsta meitas centienus veidot karjeru un arī pats personīgi apmeklē Lilijas priekšnesumu, aculiecinieki zina teikt, ka slavenais aktieris šova laikā tik ļoti cīnījies ar miegu, ka iesnaudies pat vairākkārt.

Priekšnesuma laikā Lilija bija ģērbusies pieticīgā mini kleitiņā un tīkliņzeķubiksēs, un provokatīvi dejoja pie klavierēm un uz tām. Grūti uzminēt, vai Atkinsons tovakar bija pārāk noguris, viņu garlaikoja Lilijas šovs jeb aktieris tikai pievēra acis, jo tēvam neklātos redzēt meitu tik provokatīvu un pavedinošu.

Lilija, kura pati komponē mūziku, vienu no šova laikā izpildītajām dziesmām veltīja „cilvēkiem, kas man nekad neticēja”.

Runā, ka meitas priekšnesumu noskatīties ieradusies arī viņas mamma, Atkinsona nesen šķirtā sieva Sunetra Sastrija.

Rovans Atkinsons, kura kapitāls novērtēts 130 miljonos sterliņu mārciņu (164.2 miljoni eiro), meitas kontā jau noguldījis 16 000 sterliņu mārciņu (20 208 eiro), lai palīdzētu viņai veidot džeza dziedātājas karjeru. Aktieris apmaksājis 10 000 sterliņu mārciņu (12 631 eiro) vērta mūzikas videoklipa izveidi un iztērējis 6 000 sterliņu mārciņu (7 578 eiro) par meitas fotosesijām un kabarē nodarbībām.

„Lilija jau kopš mazotnes sapņo būt par dziedātāju,” norāda kāds paziņa. „Tagad viņai tiek sniegta palīdzība, lai īstenotu šo sapni. Lilija jau uzstājusies dažos kabarē stila priekšnesumos un no sirds tos izbaudījusi. Abi viņas vecāki nāk no šovbiznesa aprindām un pilnībā meitu atbalsta.”

Lilija Atkinsones kabarē šovu noskatīties ieradies arī bijušais „Top Gear” vadītājs Džeremijs Klārksons ar draudzeni Filipu Seidžu.

Rovana Atkinsona meita uzstājas savā kabarē šovā


Kasjauns.lv / Foto: Vida Press

Citi šobrīd lasa

Akvelīna Līvmane: "Vienmēr atgādinu sev, ka šajā pasaulē esmu radīta tikai vienā eksemplārā"
Krāšņi tērpi, polonēze, izsoles... Aizvadīta vērienīgā Labdarības balle 38
Skolā Krievijā atrod tualeti, ko drīkst lietot tikai "izredzētie" bērni 18
Pievienot komentāru