Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv X
Lielāko daļu Lieldienu brīvdienu princis Viljams nepavadīja kopā ar ģimeni Anglijā. Viņš bija devies četru dienu garā ceļojumā uz tālo Keniju, kur apmeklēja bijušās draudzenes Džesikas „Džekas” Kreigas kāzas.

Viens bez sievas princis Viljams apmeklē savas bijušās draudzenes kāzas Āfrikā 52

Slavenības
2016. gada 2. aprīlī 05:59 2016. gada 2. aprīlī 05:59
Atstājot mājās sievu hercogieni Ketrīnu un abus bērnus, princis Viljams (33) devies uz Keniju Āfrikā, kur jāvārdu savam izredzētajam teikusi prinča bijusī draudzene Džesika Kreiga, kura ģimenes un draugu lokā dēvēta par Džeku.

Kāzu ceremonija notika brīvā dabā „Lewa Wildlife Conservancy” dabas liegumā Kenijā. Džesika „Džeka” Kreiga solīja mūžīgu mīlestību dabas aizsardzības speciālistam Džonatanam Beilijam. Līgava bija tērpusies elegantā, brīvi krītošā kāzu kleitā līdz zemei. Attēlu, kurā redzams, kā līgavainis uzliek pirkstā gredzenu savai jaunajai sievai, publiskojis interneta blogs ar nosaukumu „HRH The Duchess Of Clarence”.

Kāzas apmeklējuši 150 lūgti viesi.

Viljams un Džesika iepazinās 1998. gadā ceļojuma laikā uz Āfriku. Britu princim tolaik bija vien 16 gadu. Tā runā, ka Džesika bijusi Viljama pirmā mīlestība un vienīgā draudzene, pirms viņš sastapa un iemīlēja Keitu Midltoni.

2003. gadā Viljama tēva prinča Čārlza cilvēku izdotajā oficiālajā paziņojumā tika noliegts, ka Viljamu un Džesiku vienotu romantiskas jūtas. Taču zināms, ka 2008. gadā princis atteicies apmeklēt sava brālēna Pītera Filipsa kāzas, lai varētu būt līdzās Džesikai viņas brāļa Bateina kāzās Kenijā.

Lielāko daļu Lieldienu brīvdienu princis Viljams nepavadīja kopā ar ģimeni Anglijā. Viņš bija devies četru dienu garā ceļojumā uz tālo Keniju, kur apmeklēja bijušās draudzenes kāzas.

 

Kasjauns.lv / Foto: hrhtheduchessofclarence.tumblr.com, Vida Press

Citi šobrīd lasa

Kristapa Porziņģa brālis panācis savu? Viņu tagad Ņujorkā uztver daudz nopietnāk 14
Par iebraukšanu Ogrē turpmāk varētu būt jāmaksā 124
Latviju dzimšanas dienā sveic arī tautiete ar varenāko bisti - Vika no Kuldīgas 41
Skatīt visus komentārus