73 Foto
TV personības Džeremija Klārksona šķirtā sieva Frensisa Keina ar meitu Katju Barbadosā. Katja no sava slavenā tēva mantojusi tendenci uz apaļīgumu.

Džeremija Klārksona meita ļoti līdzinās tēvam. Pludmales FOTO 17

Izklaide
2016. gada 4. aprīlī 05:05
Bijušajam „Top Gear” vadītājam Džereimijam Klārksonam (55) ir trīs bērni – meitas Emīlija un Katja, un dēls Finlo. Nesen TV zvaigznes šķirtā sieva Frensisa Keina ar meitām manīta atpūšamies Barbadosas pludmalē.

TV personības Džeremija Klārksona meitas Emīlija un Katja ir ļoti atšķirīgas. Emīlija vairāk līdzinās savai aizvien slaidajai mammai, savukārt Katja mantojusi tēva tendenci uz apaļīgumu. Nesen māsas kopā ar mammu redzētas Barbadosas pludmalē baudām peldi okeānā.

21 gadu vecā Emīlija ir daudz strādājusi pie sava auguma. Pirms četriem gadiem viņa nebija tik slaida, kāda ir tagad.

Džeremijs Klārksons ar savu bijušo menedžeri Frensisa Keinu bija precējies 21 gadu. Pāra laulība oficiāli šķirta 2014. gadā. Viņa bija TV zvaigznes otrā sieva. 1989. gadā Klārksons apprecējās ar Aleksandru Džeimsu (tagad Holu), taču sieva viņu pameta pēc pusgada, dodot priekšroku vīra draugam. Tolaik Klārksons vēl nebija pasaules mēroga slavenība. Aleksandra draugiem mēdza teikt, ka vīrs bijis „slinks lamzaks, kuram vienmēr par visu bijis viedoklis”, kurš turklāt pārāk bieži smēķējis un „smirdējis kā pelnu trauks”.

Māsiņas Katja un Emīlija.

 

 
 

Kasjauns.lv / Foto: Vida Press, Facebook, Twitter
Skatīt visus komentārus

Noteikti izlasi

  • Purva Intas pēdējā vēlēšanās izpildīta. Viņa apglabāta pie savām mājām. FOTO 37
  • Grūst Labklājības un Ekonomikas ministrijas ēkas: sienas sapuvušas, apmetums krīt uz galvas 25
  • Jaunumi Daugavpils traģēdijā: balkonā, no kura nokrita meitene, kaut kas dega 8