Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv X
Agris Semēvics ar draudzeni Lieni un savu jaunāko dēlu Mārtiņu „Zelta mikrofona” ballītē.

Agrim Semēvicam 21 gadu jaunāka draudzene 40

Slavenības
2016. gada 4. aprīlī 09:50 2016. gada 4. aprīlī 09:50
Kādreizējās grupas „100. debija” mūziķis, fotogrāfs Agris Semēvics (45) neslēpj, ka atkal ir iemīlējies. Jau vairākus mēnešus viņa sirds pieder simpātiskai gaišmatei Lienei Matīsai (24).

Liene Matīsa – kalendāra modele.

Agris un Liene jau vairākus mēnešus izbauda randiņu periodu un regulāri satiekas, gan apmeklējot koncertus, gan dodoties romantiskās vakariņās, kā arī baudot atpūtu ārpus galvaspilsētas, piemēram, kopīgi makšķerējot. Lai gan abi kopā ir jau pusgadu, ar kopdzīvi pāris vēl nesteidzas.

Kasjauns.lv Agris Semēvics atklāj, ka ar Lieni iepazinies, pateicoties fotogrāfa darbam. „Iepazināmies aptuveni pirms pusotra gada, kad veidoju kafejnīcai „Rockabilly House” 2015. gada kalendāru. Viņa bija oktobra mēneša modele,” liktenīgo pirmo satikšanos atminas Semēvics, kura mīlas dzīve beidzamajos gados bijusi visai līkumaina un piedzīvojumiem bagāta.

Pirms nepilniem sešiem gadiem Agrim viņa toreizējā draudzene Liena Ozola dāvāja meitu Luīzu. Meitenīte kļuva par mazo māsu Semēvica dēliem Kristapam un Mārtiņam, kuru māte Kristīne Kičigina pirms vairākiem gadiem atstāja ģimeni un pārcēlās uz dzīvi Ēģiptē. Jāteic, ar meitas mammu Lienu Agrim kopdzīve tā arī neizveidojās, jo sieviete darba dēļ dzīvoja Salacgrīvā, savukārt Semēvica dzīve norit Rīgā, kur viņš strādā un kur mācās viņa dēli. Tomēr ar Luīzu Agris regulāri tiekas, un atvasei viņš ir mīļš un gādīgs tētis.

Kasjauns.lv/Foto: Mārtiņš Zidars, Publicitātes

Citi šobrīd lasa

Kāpēc lidmašīnā labāk nepasūtīt veģetāru ēdienu: pasažieru drausmā pieredze 14
Policija atklāj vietas, kur varētu atrasties 12 jaunie pārvietojamie fotoradari 5
Jaunumi Ēģiptē aizturētās britu tūristes lietā: spriedums varētu tikt nolasīts Ziemassvētkos
Skatīt visus komentārus