21 Foto
Reiz šī meitene svēra 152 kilogramus un lidmašīnā aizņēma divus krēslus viena vietā. Tagad viņas augums ir kā „pludmales zaķim,” saka viņa pati.

Nesen šī sieviete lidojumam bija spiesta sev pirkt divas biļetes. FOTO 6

Izklaide
2016. gada 6. aprīlī 14:50
Smagi aptaukojusies sieviete vēl pirms pusotra bija spiesta maksāt par divām sēdvietām lidmašīnā, jo vienā krēslā viņa neietilpa. Tagad viss ir mainījies, un Amberas Rouzas aprises kļuvušas apskaužami slaidas, īpaši viduklis.

24 gadus vecā Ambera vēl ne tik sen svēra 152 kilogramus, un tagad puse no tiem ir nost. Meitene cer, ka uz neatgriešanos...

Lielbritānijā, Hefordšīrā, dzīvojošā Ambera pirms pusotra gada nolēma pielikt punktu dzīvesveidam, kas viņu bija aizvedis tik kuplās auguma aprisēs, ka reiz kāds svešinieks uz ielas viņu apsveica ar grūtniecību. Tāpat jaunietei pazemojoši šķita maksāt par divām sēdvietām aviotransportā, jo tieši tā arī bijis – vienam krēslam viņa izrādījusies par platu.

Viņa kļuva tukla apmēram 15 gadu vecumā.

Jaunā dāma atteicās no ātrajām uzkodām un neveselīga ēdiena un iestājās britu „svara vērotājos”. Viņa nomainīja čipsu, burgeru un biskvītu ēšanu pret sabalansētu ēdienkarti, uzsvaru liekot uz zivīm un zaļbarību. Vēlāk Ambera kļuva par sporta zāles klienti, un svars ļoti ātri kritās.

Novājējusi līdz 76 kilogramiem jaunā sieviete redzēja, ka liekā āda gan nekur nepazūd, tāpēc sakrāja apmēram 8000 britu mārciņu, lai atļautos ādas nogriešanas operāciju. Kad tas bija izdarīts, viņa ar lepnumu taisa selfijus spoguļu priekšā, kā arī gozējas pludmalē. „No vaļa par īstenu pludmales zaķi,” par krasajām pārmaiņām teic pati Ambera. Viņa gan nenoliedz, ka tas bijis smags darbs.

Ķermenī ieguldītais darbs un nauda atmaksājas labā pašapziņā.
Kasjauns.lv/Foto: Caters/Scanpix
Skatīt visus komentārus

Noteikti izlasi

  • Kas ir sievietes, kuras izdara abortus? Atklāti par to 109
  • Nemet ārā tējas maisiņus! 5 idejas, kas saimniecībā noderēs 4
  • Grima māksliniece no Krievijas pārvērš sievietes līdz nepazīšanai 27