29 Foto
Filipa Kirkorova daiļā mamma Viktorija.

Kirkorovs publisko savas mirušās mammas bildi. FOTO 3

Izklaide
2016. gada 7. aprīlī 04:56
Krievijas estrādes karalis Filips Kirkorovs publiskojis savas mammas Viktorijas fotogrāfiju. Viņai 6. aprīlī būtu palikuši 79 gadi.

Filips Kirkorovs dzimis Bulgārijā ar mākslu saistītā ģimenē – viņa tēvs Bedross Kirkorovs ir armēņu izcelsmes bulgāru dziedātājs, bet māte Viktorija, uzaugusi cirka mākslinieku Ļihačovu ģimenē, bija koncertu vadītāja.

Viņa mira no vēža 1994. gadā, Filipa dzimšanas dienā 30. aprīlī. Tagad Kirkorovs, sociālajos tīklos publiskojot šo mammas jaunības dienu fotogrāfiju, raksta, cik ļoti ir pateicīgs mammai par dzīvības dāvāšanu, piebilstot: “Mamma, tagad tu dzīvo turpinājumā – savā mazmeitiņā, kura arī tāpat kā tu, nes šo uzvaras vārdu – Viktorija!”

Starp citu, atklātībā nācis arī fakts, ka laikā, kad Viktorija Kirkorova gulējusi uz nāves gultas, Filips nekādi nav gribējies doties pie mammas atvadīties, jo gribējis saglabāt mammu atmiņā skaistu un dzīvespriecīgu, tāpēc nav spējis uz viņu – smagās slimības nomocītu – paskatīties. Tomēr toreizējā Kirkorova sieva Alla Pugačova (viņi apprecējās 1994. gada 15. martā) Filipu pierunāja doties pie mammas un atvadīties.

Filips Kirkorovs ar tēvu Bedrosu, kurš ir armēņu izcelsmes dziedātājs un Bulgārijā savu uzvārdu Kirkorjans nomainīja uz Kirkorovs.

Kasjauns.lv/Foto:instagram.com
Pievienot komentāru

Noteikti izlasi

  • Slimnīcā blakus palātās piedzimst puika un meitene. Izrādās, viņus kaut kas vieno! 28
  • Kaimiņus Liepājā satrauc, ka mājā skaļi kliedz bērns. Izrādās, puikas dzīve ir ļoti skarba 51
  • No jestrām ballītēm ne miņas - tā dzīvo bagātie, smagi bruņotie un sūrie Kabulas bērni. FOTO 5