Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
Ekrānuzņēmums no "Yotube.com" video

32 gadus vecā Rīgas prostitūta, no heroīna atkarīgā Ļena ir galvenā varone jaunajā "Edart.tv" filmā 8

Kino
13. februārī 17:15 2018. gada 13. februārī 17:15
Jauns.lv
Radošā komanda "Edart.tv", kura plašu popularitāti iemantoja ar provokatīvo filmu "Caur adatu", kurā apskatīta jaunieša Edija cīņa ar heroīna atkarību, nākusi klajā ar jaunu dokumentālu filmu. Šoreiz - par ielu prostitūciju. 

Autoris stāsta: "Filmas darbība notiek Rīgā, mūsu un jūsu tik pazīstamajā, skaistajā un vēsturiskajā galvaspilsētā. Tiesa, šeit nevarēsiet redzēt elites eskorta pakalpojumu sniedzējas, kuras priecē sabiedrības krējumu, bet no tautā leģendārām vietām - Lienes ielas un Rumbulas. Šī filma pavērs plašāku ieskatu uz dzīvi tur – ārā. Nežēlīgu klientu, netīru ielu un smago narkotiku pasaule. Daudzas sievietes atrodas tādās dzīves situācijās, kurās ar grūtībām var tikt cauri bez garīgiem traucējumiem."

Galvenā varone ir Jeļena (Ļena). Viņai ir tikai 32 gadi. No 16 gadu vecuma viņa sēž uz heroīna, kas neapšaubāmi ietekmēja viņas veselību un izskatu. Filmas laikā viņa tika nosūtīta uz cietumu, pārtraucot darbu pie filmas uz 3 mēnešiem.

"Mēs neuzņemamies izteikt nosodījumu vai runāt par prostitūcijas morāles aspektiem. Šī ir mūsu sabiedrības daļa, kurai ir pieprasījums. Mēs vienkārši atspoguļojam to, uz ko citi piever acis. Parādām realitāti. Vienkārši paskatieties. Neskatoties uz likumdošanas aizliegumu, ielas prostitūcija ir pie mums, " komentē "Edart.lv" komanda.

Lai iegūtu ticamus faktus, filmu veidotājiem bija jāuzņemas risks, uzņemot dažus materiālus ar slēpto kameru.

Komanda "Edart.lv" visus savus sociālos projektus veido no personīgajiem līdzekļiem un pēc savas iniciatīvas, uzsver veidotāji. 
 

Saistītās ziņas

Kā tagad klājas filmas "Caur adatu" varonim Edijam, kurš 6 gadus lietoja heroīnu
Seši tumši heroīna gadi. Edijs no filmas "Caur adatu" stāsta par savu dzīvi tagad 72
Rīgas prostitūcijas vēsture: kā dzīvoja staigules pirms 100 gadiem? 38


 

Citi šobrīd lasa

"Pie mums Latvijā kukuļus neņem, bet sarunāt var..." Pie Klaipēdas aiztur latvieti, kurš Lietuvas policistiem piedāvājis 200 eiro 14
Miris dziesmas "Manai tautai" autors - latviešu trimdas kultūras darbinieks Andris Ritmanis
Foto: pamatīgs lietus Jūrmalā, lielveikala stāvvieta grimst ūdenī 3
Skatīt visus komentārus

Свадьба с Путиным грозит обернуться скандалом 4

Волочкова шокировала подписчиков откровенным фото