Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
Ekrānuzņēmums no "Yotube.com" video

32 gadus vecā Rīgas prostitūta, no heroīna atkarīgā Ļena ir galvenā varone jaunajā "Edart.tv" filmā 8

Kino
13. februārī 17:15 2018. gada 13. februārī 17:15
Jauns.lv
Radošā komanda "Edart.tv", kura plašu popularitāti iemantoja ar provokatīvo filmu "Caur adatu", kurā apskatīta jaunieša Edija cīņa ar heroīna atkarību, nākusi klajā ar jaunu dokumentālu filmu. Šoreiz - par ielu prostitūciju. 

Autoris stāsta: "Filmas darbība notiek Rīgā, mūsu un jūsu tik pazīstamajā, skaistajā un vēsturiskajā galvaspilsētā. Tiesa, šeit nevarēsiet redzēt elites eskorta pakalpojumu sniedzējas, kuras priecē sabiedrības krējumu, bet no tautā leģendārām vietām - Lienes ielas un Rumbulas. Šī filma pavērs plašāku ieskatu uz dzīvi tur – ārā. Nežēlīgu klientu, netīru ielu un smago narkotiku pasaule. Daudzas sievietes atrodas tādās dzīves situācijās, kurās ar grūtībām var tikt cauri bez garīgiem traucējumiem."

Galvenā varone ir Jeļena (Ļena). Viņai ir tikai 32 gadi. No 16 gadu vecuma viņa sēž uz heroīna, kas neapšaubāmi ietekmēja viņas veselību un izskatu. Filmas laikā viņa tika nosūtīta uz cietumu, pārtraucot darbu pie filmas uz 3 mēnešiem.

"Mēs neuzņemamies izteikt nosodījumu vai runāt par prostitūcijas morāles aspektiem. Šī ir mūsu sabiedrības daļa, kurai ir pieprasījums. Mēs vienkārši atspoguļojam to, uz ko citi piever acis. Parādām realitāti. Vienkārši paskatieties. Neskatoties uz likumdošanas aizliegumu, ielas prostitūcija ir pie mums, " komentē "Edart.lv" komanda.

Lai iegūtu ticamus faktus, filmu veidotājiem bija jāuzņemas risks, uzņemot dažus materiālus ar slēpto kameru.

Komanda "Edart.lv" visus savus sociālos projektus veido no personīgajiem līdzekļiem un pēc savas iniciatīvas, uzsver veidotāji. 
 

Saistītās ziņas

Kā tagad klājas filmas "Caur adatu" varonim Edijam, kurš 6 gadus lietoja heroīnu
Seši tumši heroīna gadi. Edijs no filmas "Caur adatu" stāsta par savu dzīvi tagad 72
Rīgas prostitūcijas vēsture: kā dzīvoja staigules pirms 100 gadiem? 38


 

Citi šobrīd lasa

Svin visa Latvija: aplūko, kā Latvijas novadi mirdz simtgades krāsās! 40
FOTO: eksprezidenti, politiķi un sabiedrībā zināmi cilvēki ierodas uz Nacionālā teātra simtgades izrādi 31
Simtgades lāpu gājiena kolonna Rīgā izstiepjas garāka par kilometru 131
Skatīt visus komentārus

Беременная герцогиня Меган поразила глубиной декольте во время выхода в свет

Резидент Comedy Club о семье Масляковых и КВН: «Там мафия, они могут сказать: "У этого мальчика кривые зубы, к черту его!"»