Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
Linda Leen pirms koncerttūres "Introversijas" pamainījusi arī savu stilu. (Foto: Mārtiņš Ziders)

Tik romantiska kā nekad! Noskaties Lindas Leen jaunās dziesmas video 32

Slavenības
13. februārī 15:12 2018. gada 13. februārī 15:12
Kasjauns.lv
Linda Leen un Rihards Lībietis savas koncertsērijas "Introversijas. Koncerts pusgaismā" nedēļā laiduši klajā jaunu dziesmu "Bесна" un tās video versiju.

Linda par dziesmu teic: “Dziesma "Bесна" dzima no jaunu vēsmu ienākšanas dzīves telpā. Šis ir laiks, kad ļaujos drosmei lietām, ko agrāk neesmu piedzīvojusi, un rakstīt mūziku un vārdus krievu valodā ir viena no tām! Idejas kodols "atnāca" latviski un teksts dzimtajā valodā vēl top, to ceru pabeigt un atskaņot vēl šīs nedēļas koncertos. Katrai valodai ir sava garša, intensitāte, skaņa un smarža, un es izbaudu šo dažādības skaistumu!"

Dziesmas pirmatskaņojumi dzīvajā koncertos “INTROVERSIJAS” kopā ar mūzikas līdzautoru ģitāristu Rihardu Lībieti 14.februārī Karla fon Stricka Villā , 16.februārī koncertzālē "Valmiera" un 17.februārī Siguldas "Baltajā flīģelī".

Balss un ģitāras dueta akustiskajā koncertā “INTROVERSIJAS” skanēs Lindas autordziesmas un to atdzejojumu lasījumi no jaunākā albuma “Digital Church” un jau klasiskajiem “Chameleon”, “Divi. Labākie dueti”, “Let’s Go Insane”, kā arī Riharda instrumentālie skaņdarbi ģitārai.

Dziesmas ierakstu un miksu veidoja Toms Lismets un Linda Leen. Video komanda - Mārcis Šēners, Krists Rudaks un Kristaps Dombrovskis.
Dziesma un video versija tapusi ar COMPENSA atbalstu.

Citi šobrīd lasa

Šokā visi, pat jaunie vecāki – uz nomaļas salas, kur aizliegts dzemdēt, pasaulē nācis bēbītis 7
Megana Mārkla turpina karaliskās tradīcijas: līgavas pušķi noliek uz Nezināmā kareivja kapa 5
Fotoreportāža: islāma pasaulē sācies svētais mēnesis ramadāns. Kā tas notiek?
Tēmas: Linda Leen
Skatīt visus komentārus