Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
Publicitātes foto

Pirmizrādi piedzīvos Madaras Dišleres jaunā filma "Paradīze 89" 1

Kino
13. februārī 13:51 2018. gada 13. februārī 13:51
Kasjauns.lv
1989. gada 23. augustā, iestājoties par Baltijas valstu neatkarību, vairāk nekā miljons Lietuvas, Latvijas un Igaunijas iedzīvotāju sadevās rokās, savienojot valstu galvaspilsētas Tallinu, Viļņu un Rīgu “Baltijas ceļā.”

Šajā laikā gaisā virmo neziņa, bailes, cerības un brīvības alkas, turklāt šīs pārmaiņu vēsmas skar ikvienu – kā pieaugušos, tā bērnus.

Režisores Madaras Dišleres piedzīvojumu filma bērniem “Paradīze 89” stāsta par četrām meitenēm, kuras vasaras brīvlaiku pavada laukos, un ļauj palūkoties uz tā laika notikumiem caur deviņus gadus vecās Paulas acīm.

Filmas scenārijs ir balstīts režisores bērnības atmiņās un spilgti ataino ne tikai pārmaiņu laiku un tā ikdienu, bet arī sajūtas, kas plosīja tajā augošo paaudzi.

Filma tapusi Latvijas Nacionālā kinocentra iniciatīvas “Latvijas filmas Latvijas simtgadei” ietvaros un jau pavisam drīz -  22.februārī tā piedzīvos savu pirmizrādi.

Citi šobrīd lasa

Juris un Aija Kaukuļi atklāj savu laulības recepti: "Mūs tur kopā rokenrols" 2
Daudzi Latvijas šoferi saņem mistiskus soda protokolus no Francijas - pat sieviete, kura ar savu mašīnu tur nav vispār bijusi 26
Nākamnedēļ dienas kļūs īsākas par naktīm un gaidāms aukstākais laiks kopš pavasara
Pievienot komentāru

17-летняя беременная дочь российского топ-менеджера выпала из окна 1

Представитель Собчак подтвердил, что она ждет второго ребенка 1