Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
Apkopojot rezultātus bez interneta balsojuma, otro vietu šajā pusfinālā ieņem Markus Riva, tāpēc viņam tiks nodrošināta iespēja piedalīties konkursa finālā 24. februārī.

Negaidīti: "Supernovas" finālā tiek arī Markus Riva 78

TV
12. februārī 15:04 2018. gada 12. februārī 15:04
Jauns.lv
Sestdienas, 10. februāra, vakarā norisinājās otrais Latvijas Televīzijas autoru un izpildītāju konkursa "Supernova 2018" pusfināls, kurā finālam kvalificējās debitanti Ritvars un Madara. Pēc rezultātu paziņošanas noskaidrojies, ka interneta balsojumā "Supernovas" mājas lapā balsošanas laikā ir gadījusies tehniska kļūme, tāpēc ir pieņemts lēmums pārskatīt balsošanas rezultātus. Saskaņā ar konkursa organizatoru pieņemto lēmumu, finālā 24. februārī par ceļazīmi uz starptautisko Eirovīzijas dziesmu konkursu Portugālē piedalīsies arī otrā pusfināla dalībnieks Markus Riva.

"Supernova 2018" pusfinālu uzvarētāji tiek noteikti, apkopojot balsošanas rezultātus, ko veido skatītāju balsojums pa tālruni un sūtot īsziņu, balsojums mājas lapā, unikālie dziesmu klausījumi mūzikas straumēšanas platformā Spotify, kā arī žūrijas vērtējums. Tehniskas kļūmes dēļ sestdien, 10. februārī, "Supernovas" mājas lapā otrā pusfināla dalībnieka Ritvara profilam bija pievienota grupas "Riga Reggae" bilde.

Izvērtējot radušos situāciju, konkursa rīkotāji ir pieņēmuši lēmumu anulēt interneta balsošanas rezultātus, kas iegūti no balsojuma "Supernova" mājas lapā. Apkopojot rezultātus bez interneta balsojuma, otro vietu šajā pusfinālā ieņem Markus Riva, tāpēc viņam tiks nodrošināta iespēja piedalīties konkursa finālā 24. februārī. Ritvars, kurš pēc balsošanas rezultātu pārskatīšanas ierindojas trešajā vietā, saglabā savu vietu finālā, apstiprina konkursa producente un projekta "Supernova 2018" vadītāja Ilze Jansone. Arī pārskatot balsošanas rezultātus, grupa "Riga Reggae" nav iekļuvusi konkursa finālā.

Nākamnedēļ, 17. februārī, "Supernova 2018" trešajā pusfinālā piedalīsies pēdējie septiņi dalībnieki: Jenny May, Ed Rallidae, Katrine Lukins, Lauris Valters, MIONIA, Kris & Oz, kā arī Laura Rizzotto.

Citi šobrīd lasa

Skolniece par Teksasas šāvēju: "Viņš bija kluss puisis, kurš dejoja grieķu kora grupiņā" 23
"Es hokeju vairs nespēlēšu..." - veselības likstās nonākušais Marians Hosa paziņo par karjeras beigām 1
FOTOREPORTĀŽA: šodien Rīgā skrēja tūkstoši. Atskats uz "Lattelecom" Rīgas maratonu 4
Skatīt visus komentārus