Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
Paklīdušas baumas, ka Dženiferas Anistones un Džastina Terū laulībā iezadzies saspīlējums. (Foto: Vida Press)

Dženifera Anistone ar vīru dzīvojot „šķirtas dzīves”. Vai tiešām vainojams Breds Pits? 12

Slavenības
12. janvārī 16:24 2018. gada 12. janvārī 16:24
Kasjauns.lv
Kāds no slavenā pāra paziņām izdevumam „Life & Style” norādījis, ka aktrise Dženifera Anistone un aktieris un scenārists Džastins Terū, ar kuru viņa apprecējās 2015. gadā, dzīvojot „šķirtas dzīves”.

Vārdā nenosauktais paziņa žurnālam „Life & Style” apliecina, ka lielāko daļu aizvadītā gada Dženifera Anistone un Džastins Terū ne tikai pavadījuši katrs savā ASV krastā, bet bieži vien atradušies katrs citā valstī. Abi dzīvojot katrs pats par sevi nevis kā laulāts pāris.

Abi apvienojušies vien gada nogalē, kad kopīgi sagaidījuši jauno gadu Meksikā. Taču Anistone un Terū šajā ceļojumā ņēmuši līdzi draugus, pat pēc tik biežas šķirtības nevēloties pabūt kopā tikai divi vien. „Viņi nolēma doties ceļojumā kopā ar draugiem šajā laulībai tik sarežģītajā laikā,” izteicies paziņa. „Nedēļa tikai diviem vien būtu pārāk stresa pilna.” Paziņa uzskata, ja Anistone un Terū būtu ceļojumā devušies tikai divatā, agrāk vai vēlāk abi nonāktu līdz ne pārāk patīkamām sarunām. Ceļojot kompānijā, viņi sev šādus neērtus mirkļus centušies aiztaupīt. „Viņiem šķita, ka būs vieglāk un daudz relaksētāk, ja uzaicinās līdzi arī draugus,” bildis paziņa.

Saspīlējums laulībā radies ļoti nepateicīgā laikā. Kāds cits paziņa slavenību žurnālam „In Touch” apgalvo, ka Dženifera šobrīd salabusi ar bijušo vīru Bredu Pitu un abi atkal sarunājoties. Šobrīd viņu attiecības esot visharmoniskākās, kādas tās bijušās pēc šokējošās šķiršanās 2005. gadā. „Breda un Dženas attiecībās valda tāda saskaņa, kāda nav bijusi pēdējo gadu laikā,” pastāstījis ziņu pienesējs. „Viņi cenšas palīdzēt viens otram tikt galā ar konkrētā brīža raizēm.”

Dženifera Anistone un Breds Pits bija precējušies no 2000. gada līdz 2005. gadam. (Foto: Vida Press)

Draugi apliecina, ka Dženiferai atbalsts šobrīd esot ļoti nepieciešams, lai viņa ar vīru spētu saglabāt laulību. „Patiesība ir tāda, ka šī laulība brūk,” uzskata vārdā nenosauktais paziņa, kuram šķiet, ka tas esot šīs laulības beigu sākums.

Citi šobrīd lasa

Atjautīgā veidā pieķer uzņēmumu, kurš maldināja pircējus ar savām pankūkām 40
Drūmi skati: policija izrāda mašīnas, kuras šogad smagās avārijās sadragātas uz Latvijas ceļiem 27
Iespaidīgi skati: vētras “Florensa” postījumi ASV no putna lidojuma 7
Skatīt visus komentārus

17-летняя беременная дочь российского топ-менеджера выпала из окна 1

Лизе и Гарри - 5 лет! Дети Пугачевой и Галкина получили очень необычный подарок