Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
REUTERS

Bilde izraisa murdoņu internetā: vai Ivanka Trampa gaida ceturto bērnu? 6

Slavenības
12. janvārī 13:35 2018. gada 12. janvārī 13:35
Kasjauns.lv
Pēc tam, kad ASV prezidenta Donalda Trampa meita Ivanka Trampa sociālajos tīklos "Instagram" un "Twitter" publicēja attēlu ar apsveikumu savam vīram 37. jubilejā, sociālajos tīklos sākās murdoņa par to, vai tiešām ASV pirmā meita gaida ceturto bērnu. 

Apsveikumā vīram Ivanka Trampa raksta: "Daudz laimes, Džared! Paldies tev, ka esi vislieliskākais tēvs, vīrs un labākais draugs." Šo apsveikumu viņa papildināja ar abu fotogrāfiju, kurā Trampas vēders izskatās apaļš, turklāt viņa tam uzlikusi roku tā, kā to parasti gādīgi dara sievietes bērniņa gaidībās. 

Saprotot, ka noticis pārpratums, Trampa šim ierakstam pielika mirkļbirku #throwback, tādā veidā norādot, ka attēls tapis krietni senāk, kad viņa patiesi gaidīja bērniņu. Izrādījās, ka Trampa šo pašu attēlu bija publicējusi arī iepriekš, divus mēnešus pirms pasaulē laida dēliņu Teodoru. 

ASV pirmā meita, kura darbojas arī kā sava tēva padomniece, pēdējā gada laikā bijusi spiesta balansēt starp savu karjeru un ģimenes dzīvi. "Es cenšos būt klāt vakaros un ķerties pie darbiem, kad bērni ir aizgājuši gulēt. Es jūtos svētīta, kad nokļūstu mājās vēlu, esmu nogurusi un, ielavoties viņu guļamistabās, redzu trīs veselīgus, piemīlīgus guļošus bērniņus," stāstīja Ivanka. 


 

Citi šobrīd lasa

Harijs un Megana neieradīsies uz prinča Čārlza 70. dzimšanas dienas balli 6
VIDEO: Rīgas Centrāltirgū izceļas masu kautiņš - strīda karstumā nežēlo arī sievietes 57
Valsts policija brīdina iedzīvotājus: Vidzemē uzdarbojas telefonkrāpnieki 15
Tēmas: ASV, Ivanka Trampa
Skatīt visus komentārus

17-летняя беременная дочь российского топ-менеджера выпала из окна 1

Лизе и Гарри - 5 лет! Дети Пугачевой и Галкина получили очень необычный подарок