Lauris Reiniks - "Pasaule stāj"

Jūs ko, beidziet! Vai tas tiešām ir Lauris Reiniks? VIDEO 17

Slavenības
2016. gada 13. aprīlī 13:49 2016. gada 13. aprīlī 13:49
Dziedātājs Lauris Reiniks laidis klajā jaunu dziesmu ar nosaukumu "Pasaule stāj", kurai mūziku sarakstījis pats izpildītājs, bet teksta autore ir Maija Kalniņa, savukārt skaņdarbu producējis Kaspars Ansons.

Ierakstu kompānijas "MicRec" valdes loceklis Guntars Račs uzskata, ka jaunās sadarbības rezultātā dziesmā "Pasaule stāj" ir izdevies radīt šim laikam atbilstošu skanējumu un sajūtu.

Savukārt Reiniks norāda, ka jaunā dziesma ir īpaša ar vārdiem "Viss ir tāpat, bet tomēr no jauna". "Tieši tā tas arī ir. Es ceru, ka mani klausītāji pieņems šo "no jauna", jo pirmajā brīdī, iespējams, nevarēs pateikt, ka tas esmu es un mana mūzika. Mēs esam mūžīgos radošos meklējumos un šobrīd esmu nonācis šeit."

Arī Reiniks uzteic labo sadarbību ar dziesmas teksta autori un producentu.

Kā informēja Račs, paralēli dziesmas veicināšanas aktivitātēm Reiniks šomēnes ar klausītājiem un skatītājiem tiksies arī koncertos. 23.aprīlī viņš sniegs koncertu Īrijas latviešiem Dublinā, bet jau šīs nedēļas nogalē sāks Latvijas koncertu sēriju kopā ar šova "SuperMikrofons" komandu. Pirmās pilsētas, kurās šonedēļ tiksies vietējie talanti un jau pieredzējušas skatuves zvaigznes, būs Ventspils, Madona un Liepāja.

LETA/Foto: Ieva Lūka/LETA

Citi šobrīd lasa

Aktiera Jāņa Paukštello veselības stāvoklis uzlabojies 16
Sieviete no Mančestras parāda, kādu paradīzi var radīt, ja ir izdoma un rokas darba nebīstas 6
Dziedātāja Bjorka režisoru Larsu fon Trīru vaino seksuālā uzmācībā 15
Skatīt visus komentārus