Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv X
Britu mūziķis Ringo Stārs.

Ringo Stārs atceļ koncertu, protestējot pret transseksuāļu diskrimināciju tualetēs 12

Slavenības
2016. gada 14. aprīlī 13:48 2016. gada 14. aprīlī 13:48
Britu mūziķis Ringo Stārs trešdien atcēlis koncertu Dienvidkarolīnas štatā, tādējādi protestējot pret jaunu likumu, kas aizliedz transseksuāliem cilvēkiem izmantot tualetes, kas atbilst viņu pieņemtajam dzimumam.

"Es nevēlos pievilt savus fanus šajā reģionā, taču mums jānostājas pret naidīgumu," paziņoja leģendārās grupas "The Beatles" bijušais bundzinieks. "Vairojiet mieru un mīlestību."

75 gadus vecā Stāra uzstāšanās bija plānota 18.jūnijā "Koka Booth" koncertzālē Keri, Dienvidkarolīnā.

Kā jau ziņots, amerikāņu rokmūziķis Brūss Springstīns likuma dēļ atcēla koncertu Dienvidkarolīnā, kas bija paredzēts šomēnes.

"Daudzas lietas ir svarīgākas par rokkoncertu. Viena no tām ir cīņa pret aizspriedumiem un fanātismu, kas šobrīd ir aktuālas problēmas," teica 66 gadus vecais mūziķis.

Kompānijas "PayPal" un "Deutsche Bank" sacījušas, ka atteiksies no plāniem štatā palielināt darbinieku skaitu. Likumu nosodījuši arī tādi uzņēmumi kā "Google", "Apple", "IBM" un "American Airlines".

Martā Ziemeļkarolīnā tika pieņemts jauns likums, kas liek transseksuāliem cilvēkiem izmantot tā dzimuma tualetes, kam viņi piederēja pirms dzimuma maiņas. Tenesī štatā tiek apsvērta līdzīga likuma ieviešana valsts skolās un koledžās.

 

LETA / Foto: AFP/LETA / Vida Press

Citi šobrīd lasa

FOTOREPORTĀŽA: Latvijas labākie skatuves mākslinieki ierodas uz “Spēlmaņu nakts” ceremoniju 36
Skolā piekautais policists drīkstējis lietot šaujamieroci, taču to nav darījis 127
Divi vīrieši Austrālijā 5 dienas, krokodilu ielenkti, pavada uz auto jumta 4
Skatīt visus komentārus