Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
Īsi pirms došanos uz klīniku Vācijā, Valters Frīdenbergs ar kolēģi Kasparu Ozoliņu novadīja spēles “Gudrs, vēl gudrāks” jubilejas raidījumu, kurā savas zināšanas pierādīja sabiedrībā zināmi ļaudis. (Foto: Publicitātes)

FOTOREPORTĀŽA: slavenības aizraujošā TV spēlē noskaidro visgudrāko

TV
2017. gada 27. decembrī 11:35 2017. gada 27. decembrī 11:35
Kasjauns.lv
Latvijas Televīzijas spēles “Gudrs, vēl gudrāks” piecu gadu jubilejas zīmē skatītājiem piedāvās šīs aizraujošās spēles svētku speciālizlaidumu ar sabiedrībā populāru cilvēku piedalīšanos.

Piecu gadu laikā 1152 dalībnieki stājušies pie “Gudrs, vēl gudrāks” pultīm, lai izaicinātu sevi, sacenstos ar citiem un priecētu visus Latvijas Televīzijas skatītājus. 29. decembrī Valters Frīdenbergs un Kaspars Ozoliņš uz jubilejas spēli aicināja savus draugus. Studijā klāt bija arī slavenību atbalstītāji no viņu skolām un skolotāji, kuri dalībniekiem no sirds juta līdzi.


Jubilejas spēles dalībnieki: LTV sporta žurnālists un raidījuma V.I.P. vadītājs  Uģis Joksts; Latvijas Nacionālās Operas un baleta solists Jānis Apeinis, grupas “Triānas parks” soliste Agnese Rakovska; Rīgas Vecās Svētās Ģertrūdes baznīcas mācītājs Krists Kalniņš; Radio SWH personība un grupas “Labvēlīgais tips” dalībnieks Andris Freidenfelds; Zviedrijas Karaliskās Tehniskās augstskolas un RTU doktorante Brigita Daļecka; Latvijas Nacionālā teātra aktieris Ainars Ančevskis; TTT Rīga basketboliste Gunta Baško-Melnbārde; “Radio 5” dīdžejs -  Artis Volfs; deju studijas “Dzirnas” vadītājs un horeogrāfs Agris Daņiļevičs; LTV “Rīta Panorāmas” vadītāja, LTV žurnāliste Linda Krūmiņa un komponists, grupas “Putnu Balle” dalībnieks Kārlis Būmeisters.


Nebijušas emocijas, spēles patrona, Latvijas Republikas Valsts prezidenta Raimonda Vējoņa apsveikums un jautājums, smiekli un mūzika – tas viss gaida jūs 29.decembrī plkst.19.05 LTV1, ja būsiet ar mums kopā spēles “Gudrs, vēl gudrāks” piecu gadu jubilejas raidījumā.

Citi šobrīd lasa

Strikti likumi, kas karaļnamā jāievēro hercogienei Ketrīnai 1
Seši cilvēki, tostarp grūtniece, liftā Čikāgā piedzīvo īstu elli, tam nokrītot no 95. līdz 11. stāvam 17
Grībauskaites neierašanās uz Latvijas simtgades svētkiem sanikno lietuviešus: viņi atsakās piedot savai prezidentei 88
Pievienot komentāru

"Страна, я не люблю тебя!": школьницу из Риги избили в столетие Латвии, а полиция ехала 40 минут 27

Девочка-инвалид написала письмо Путину и покончила с собой...