Kamēr vieni fani jūsmo par Viktorijas Bekhemas slaido un lokano augumu, citi ir pikti, ka modes žurnāla „Vogue” ķīniešu izdevuma mākslinieks tā aizrāvies ar „fotošopu”, ka nodzēsis Viktorijas kājas augšstilbu.

Prestižs žurnāls pagalam izgāžas ar Viktorijas Bekhemas bildes uzlabošanu. FOTO 19

Slavenības
2016. gada 16. aprīlī 12:39 2016. gada 16. aprīlī 12:39
Nevienam nav noslēpums, ka glancēto žurnālu vāku bildes tiek apstrādātas ar datorprogrammas palīdzību. Dažkārt vāka modeles padara arī slaidākas... Lai nu kam, taču dizainerei Viktorijai Bekhemai (41) slaidināšana „fotošopā” nav vajadzīga! Modes žurnāla „Vogue” ķīniešu izdevuma mākslinieks pamatīgi izblamējies ar fotogrāfijas uzlabošanu.

Modes dizainere un četru bērnu māmiņa Viktorija Bekhema pozējusi virknei melnbaltu fotogrāfiju, kas paredzētas prestižā modes žurnāla „Vogue” ķīniešu izdevumam. Šajā fotosesijā Viktorija kosmētiku lietojusi ļoti minimāli un fotogrāfam pozē dažādās akrobātiskās pozās. Allaž vērīgie fani ievērojuši kādu no fotosērijas bildēm, kas aizdomīgi atšķiras no pārējām un nodod, ka attēli smagi apstrādāti ar „Photoshop” palīdzību. Attēlā, kur Bekhema redzama pozējam uz vienas kājas, mistiskā veidā izveidojies tukšums, kur tam nevajadzētu būt. Pazudusi daļa no Bekhemas augšstilba!

Attēlus no modes žurnāla „Vogue” ķīniešu izdevuma rīkotās fotosesijas Viktorija savā „Instagram” blogā publiskojusi aizvadītajā svētdienā, īsā laika posmā savācot 155 000 „patīk” vērtējumu.

Viktorijas fani attēlus uztvēruši dalītām jūtām. Kamēr vieni slavē četru bērnu māmiņas augumu, slaidās kājas un apbrīnojamo lokanību, citi gatavi runāt tikai par lielo izgāšanos ar „fotošopu”.

Acīmredzot pirms attēlu sērijas publiskošanas Viktorija pati nebija pamanījusi neveiksmīgi koriģēto fotogrāfiju, kas tagad raisa plašas diskusijas viņas fanu vidū. „Man patika strādāt pie ķīniešu „Vogue” maija numura,” komentārā ierakstījusi dizainere, un pateikusies komandai, ar kuru sadarbojusies fotosesijas laikā.

 

 

Kasjauns.lv / Foto: Instagram

Citi šobrīd lasa

"Tikai neķiķiniet, to darot" - populārā jūtūbere Patrīcija no Rēzeknes atklāj savus nevainības zaudēšanas trikus 56
Mūsu basketbolistes dramatiskā mačā uzvar Itāliju un pirmo reizi brauks uz Pasaules kausa finālturnīru 5
NMPD direktore atklāj biedējošu patiesību, kāpēc cilvēki tik bieži zvana "ātrajiem" 32
Skatīt visus komentārus