Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv X
Maestro Raimonds Pauls. (Foto: LETA)

Ojāram Raimondam Paulam pasniegts Gruzijas Goda ordenis 12

Slavenības
7. decembrī 19:02 2017. gada 7. decembrī 19:02
Kasjauns.lv
Maestro Raimondam Paulam 7. decembrī Spīķeru koncertzālē tika pasniegts Gruzijas Goda ordenis.

Kā informē "Latvijas koncertu" pārstāve Rinta Bružēvica, Gruzijas prezidenta Giorgija Margvelašvili rīkojumu "Par Ojāra Raimonda Paula apbalvošanu ar Goda ordeni" maestro saņēma šā gada jūnijā. Ordeni Raimondam Paulam pasniedza Gruzijas prezidenta padomnieks, Ārlietu sakaru sekretārs Tengiz Pkhaladze.

Ordeņa pasniegšanas pasākumā maestro priecēja klātesošos, atskaņojot Gijas Kančeli mūziku, kas ieskaņota CD "Pauls spēlē Kančeli". Šajā albumā ierakstīta 21 kompozīcija no Kančeli teātra izrādēm un kinofilmām. Kopā ar Paulu muzicēja Māris Briežkalns (sitaminstrumenti) un Andris Grunte (kontrabass).

Gruzijas Goda ordenis tika ieviests ar 1992. gada 24. decembra Gruzijas Parlamenta lēmumu, un to piešķir cilvēkiem, kuri devuši ieguldījumu Gruzijas neatkarīgās valsts veidošanā, stiprināšanā, kā arī sekmējuši sasniegumus tādās jomās kā valsts pārvalde, aizsardzība, likuma vara un tiesiskums, zinātne un kultūra.

Rīkojumā "Par Ojāra Raimonda Paula apbalvošanu ar Goda ordeni" teikts, ka augstais apbalvojums maestro Raimondam Paulam piešķirts "ar mērķi padziļināt attiecības kultūras jomā starp Gruziju un Latvijas Republiku, kā arī lai atbalstītu Gruzijas jaunos izpildītājus, par īpašiem nopelniem un ieguldījumu mūzikas mākslas attīstībā un par ilglaicīgu auglīgu radošo darbību", informē Bružēvica.

Citi šobrīd lasa

Šādos numuriņos dzīvos Phjončhanas olimpisko spēļu sportisti 9
Paziņots prinča Harija un daiļās Meganas Mārklas kāzu datums 20
Par šādu selfiju "Miss Irāku" draud nogalināt un viņai nācies pamest dzimteni 9
Skatīt visus komentārus