Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv X
Komponists Jānis Lūsēns bija Maijas vīrs 16 gadus. Abi šķīrās aptuveni pirms 18 gadiem.

Maija Lūsēna nožēlo šausmīgu grēku. Viņa algojusi ekstrasensi, lai atdabūtu sev vīru 102

Slavenības
2016. gada 19. aprīlī 05:30 2016. gada 19. aprīlī 05:30
Dziedātāja Maija Lūsēna žurnāla “Kas Jauns” jaunākajā numurā atzinusi, ka tagad izpērk vienu no savas dzīves lielākajiem grēkiem – viņa algojusi ekstrasensi, lūdzot noturēt toreizējo vīru Jāni Lūsēnu un likt pazust viņa mīļākajai.

Maija Lūsēna, kura pirms 18 gadiem ar lielām sāpēm šķīrās no komponista Jāņa Lūsēna, tagad ļoti nožēlo, ka palīdzību meklējusi pie ekstrasenses. „Tas bija 90. gados, laikā, kad juka manas attiecības ar Jāni.  Biju izmisusi. Mums laulības dzīvē bija lielas problēmas, jo Jānis ļoti dzēra. Tieši no viņa dzeršanas cietu visvairāk.

Būtībā visi attiecību sarežģījumi laika gaitā bija izvērtušies tieši viņa alkoholisma dēļ. Biju pagalam izmisusi, dusmīga un ļoti nejauka pret Jāni. Dzinu viņu laukā no mājām, bet viņš gāja tālāk pie nākamajiem dzērājiem. Par to atkal ārdījos... Kā viņš vispār varēja to izturēt?! Esmu lidinājusi viņa skandas lejā pa trepēm.

Dziedātāja Maija Lūsēna pēdējos gados dzīvo ticīgu dzīvi, regulāri koncertē baznīcās un klosteros, bet nu ir gatava atgriezties uz skatuves.

Pilnīgs dēmonisms!” par savu kādreizējo uzvedību žurnālam “Kas Jauns” stāsta Maija, piebilstot: „Ja sākumā pie ekstrasenses gāju, lūdzot, lai Jāni atbrīvo no alkoholisma, tad vēlāk manu vizīšu mērķis jau bija attiecību glābšana. Ekstrasense arī solīja, ka gādās, lai mēs ar Jāni neizšķirtos. Tika veikti dažādi rituāli, lai mēs paliktu kopā, lai tā sieviete, kas Jānim parādījās, aizietu projām... Nezinu, kā tai sievietei tagad klājas. Dod, Dievs, lai ar viņu viss būtu labi...”

Maija Lūsēna kopā ar kolēģēm Ievu Akurateri, Edīti Baušķenieci un Olgu Rajecku savulaik ļoti slavenā kvarteta “Dāmu pops” sastāvā.

Vēl šajā atklātajā intervijā žurnālam “Kas Jauns” Maija Lūsēna atklāj patiesos iemeslus, kamdēļ savulaik izlēma pārtraukt koncertdarbību, un to, vai patiesi viņas ikdiena beidzamajos gados norit tikai baznīcā. Dziedātāja arī stāsta, ka atsākusi muzikālo darbību un ieraksta savu pirmo soloalbumu. Vairāk lasiet žurnāla “Kas jauns” šīs nedēļas numurā.


Kasjauns.lv/Foto: no izdevniecības Rīgas Viļņi arhīva

Citi šobrīd lasa

Izmeklētājiem jaunumi zviedru žurnālistes Kimas Vallas slepkavības lietā 6
Caur atslēgas caurumu: ieskats Baltkrievijas ciemos, kur 21. gadsimts nav lielā cieņā 29
Video: divi austrieši 18. novembrī Latvijai pasniedz ne to jaukāko dāvanu 11
Skatīt visus komentārus