Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv X
Krievijā viens no visveiksmīgākajiem un visvairāk pelnošajiem šovbiznesa darboņiem Stass Mihailovs savos 46 gados pārslodzes dēļ nupat bija spiests atcelt koncertu.

Visvairāk pelnošais Krievijas dziedātājs Stass Mihailovs nogādāts reanimācijā 105

Slavenības
2016. gada 19. aprīlī 11:36 2016. gada 19. aprīlī 11:36
Krievijā tik populārais dziedātājs un komponists Stass Mihailovs (46), kurš pēdējos gados atzīts par vienu no vispelnošākajiem darboņiem Krievijas šovbiznesā, stundu pirms koncerta Stavropolē nogādāts vietējās slimnīcas reanimācijā.

Pirmdien, 18. aprīlī Stasam Mihailovam bija paredzēts koncerts “Es būšu ar tevi”, taču pirms tā dziedātājam palika slikti ar veselību. Neatliekamā medicīniskā palīdzība pie viņa tika izsaukta divreiz, līdz Mihailovs tika nogādāts slimnīcā. Mediķi Stasam Mihailovam konstatēja augstu arteriālo asinsspiedienu, bet reanimācijā viņš tika ievietots tāpēc, ka dziedātājam nepieciešams miers, un, lai neviens  viņu netraucētu.

Stasa Mihailova sieva Inna Mihailova Krievijas presei paziņoja, ka vīram pēdējā laikā bijusi liela slodze un viņš pārpulējies, un visticamāk arī tāpēc viņam paaugstinājies asinsspiediens. Jau otrdienas priekšpusdienā dziedātāja veselība uzlabojās un Stass Mihailovs no slimnīcas izrakstīts. Bet, vai notiks viņa tuvākie koncerti, par to šobrīd vēl netiek ziņots.

Stass Mihailovs
Kasjauns.lv/Foto: No Izdevniecības Rīgas viļņi arhīva

Citi šobrīd lasa

Iespējams, atklātākā saruna ar politikas granddāmu Solvitu Āboltiņu. Bez komentāriem
Bijušajam Porziņģa komandas biedram Derikam Rouzam mērs ir pilns. 29 gados grib beigt basketbolista karjeru 4
Parīzē uz ielas nošauj tīģeri 2
Skatīt visus komentārus