112 Foto
Koko ar meitu piedalās fotosesijā.

Kolorītā Koko atkal gorās pusplika. Šoreiz ar 4 mēnešus veco meitu līdzās. FOTO 23

Izklaide
2016. gada 20. aprīlī 15:34
Repera Ice-T (58) kolorītā sieva modele Koko (37) jau no mazotnes cenšas pieradināt savu 4 mēnešus veco meitu Šaneli pie glamūrīga dzīvesveida.

Repera Ice-T sieva Koko popularitāti iemantoja pateicoties izteikti kuplajai sēžamvietai un vēlmei sevi eksponēt niecīgos peldkostīmos. Tagad Koko pati izstrādājusi savu peldkostīmu līniju, kam devusi nosaukumu „Cocolicious”. Modeles jaunajā kolekcijā piedāvātie pludmales tērpi ir visnotaļ miniatūri un pikanti. Pati Koko tos arī reklamē. 

Savā „Instagram” mikroblogā Koko saviem faniem parādījusi nelielu video, kā norisinājusies nesenā viņas peldkostīmu līnijas reklāmas fotosesija. Uz studiju Koko bija līdzi ņēmusi arī savu četrus mēnešu veco meitu Šaneli.

Ratiņos sēžot, mazulīte vēroja kā mamma demonstrē savas kuplās formas uguns sarkanā peldkostīmā un augstpapēžu kurpēs. Koko parādīja arī savu dejotprasmi un nodejoja tverku, kas ir enerģiska dibena kratīšana mūzikas pavadībā. „Man patīk ākstīties mūzikas pavadībā un no sirds izpriecāties fotosesijas laikā!” – pavēstījusi Koko, pievienojot mirkļbirku „supermamma”.

Koko dievina savu meitiņu Šaneli.

Kasjauns.lv / Foto: Instagram, Vida Press
Skatīt visus komentārus

Noteikti izlasi

  • Ballītē Krievijā izvarotās Diānas ģimene dzīvo īstā ellē. Tēvs ir nikns uz visu valsti 31
  • Atrasts 24 gadus vecais Marks, kurš pazuda ceļā uz mājām 18
  • Ropažnieks Jānis laimē iespaidīgu naudas summu. "Sākumā domāju, ka tie ir 10 eiro..." 10