Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv X
Hercogienei Ketrīnai jauna frizūra, kas tikai rada iespaidu, ka viņa ievērojami nogriezusi matus. (Foto: Vida Press)

Hercogiene Ketrīna nogriezusi matus? 9

Slavenības
2017. gada 14. novembrī 14:52 2017. gada 14. novembrī 14:52
Kasjauns.lv
Tikai pāris dienu pēc tam, kad māmiņas cerībās esošā hercogiene Ketrīna izgāja sabiedrībā melnajā mežģīņu kleitā, kuru vilka iepriekšējās grūtniecības laikā, piemīlīgā hercogiene atkal devusi faniem iemeslu par viņu runāt. Ketrīnas skaistās tumši brūnās matu cirtas kļuvušas par sprīdi īsākas!

Piedaloties karā kritušo piemiņas dienas pasākumā Londonā, varēja redzēt, ka hercogienei Ketrīnai ievērojami mainījies matu garums. Lokas, kas iepriekš sniedzās pāri pleciem, līdz tiem vairs nesniedzās.

Iepriekšējo reizi Ketrīna savus līdz pus mugurai garos matus apgrieza īsākus aptuveni pirms pusgada. Taču, ja rūpīgāk aplūko hercogienes jauno „sasonu”, var pamanīt, ka matu garumā nemaz nav veiktas tik dramatiskas pārmaiņas, kā tas šķiet pirmajā brīdī. Matu gali saveidoti uz iekšu, vizuāli radot īsāku matu iespaidu.

Hercogiene pirms dažām dienām. (Foto: Vida Press)

Arī aktrise Bleika Laivlija nesen izgājusi sabiedrībā ar šādu matu sakārtojumu, kas tikai rada optisku ilūziju par ievērojami nogrieztiem matiem. Laivlijas frizieris Rods Ortega ir meistars šādu frizūru – optisko ilūziju veidošanā. Nevienam pat nerodas šaubas, ka mati ir apgriezti, taču tā nav – tā ir tikai frizūra.

Ortega veidoja matus arī aktiera Džordža Klūnija kundzei advokātei Amalai Klūnijai. Kad visi runāja, ka Klūnija kundze nogriezusi garos matus, viņa jau nākamajā dienā pēc apmeklētā pirmizrādes vakara bija redzama atkal ar sev ierasti garām cirtām.

Džordžs un Amala Klūniji. (Foto: Vida Press)

Citi šobrīd lasa

Viņi ir jauni, gudri un veiksmīgi. 10 Latvijas talanti, kam vēl nav 33
Lūgums palīdzēt! Kādreizējam Latvijas hokeja izlases galvenajam trenerim Vasiļjevam nopietnas veselības problēmas 73
Par Kimas Vallas slepkavību dāņu uzņēmējam Madsenam pieprasīs mūža ieslodzījumu 8
Skatīt visus komentārus