Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
Latviešu modele Aija Tērauda nu audzina divus dēlus. (Foto: no izdevniecības Rīgas Viļņi arhīva)

ASV dzīvojošajai latviešu modelei Aijai Tēraudai otrais dēls. Apsveicam! 10

Slavenības
2017. gada 13. novembrī 14:27 2017. gada 13. novembrī 14:27
Kasjauns.lv
Par dēla Holdena Elisona Purvis pasaulē nākšanu Aija Tērauda ar vārdiem: “Tas ir zēns!” paziņoja sociālajos tīklos, piebilstot, ka puika piedzimis 5. oktobrī. Par notikušo priecīgi ir gan Aijas vīrs Dereks, gan jaundzimušā brālis Dorians.

2013. gada decembra vidū Aija Tērauda Losandželosā apprecējās ar amerikāņu filmu producentu, rakstnieku un režisoru Dereku Estlinu Pērvisu. Viņiem jau bija viens dēls – Dorians Emersons, kas piedzima 2014. gadā. Iepriekš Aijai Tēraudai bija ilgstošas attiecības ar traģiski bojā gājušo latviešu hokejistu Kārli Skrastiņu, pēcāk ar volejbolistu Aleksandru Samoilovu.

A post shared by Aija Terauda (@aijaterauda) on


Aija ASV, kur izveidojusi veiksmīgu modeles un Holivudas aktrises karjeru, dzīvo jau daudzus gadus. Savu modeles karjeru 16 gadu vecumā viņa gan sāka Rīgā, Zandas Krancmanes modeļu skolā. Viņa strādājusi modeļu aģentūrā “Natalie”, Rīgā,” IMM”, Itālijā un “ID” Ņujorkā, ASV. Aija bijusi uz daudzu Latvijas un ASV žurnālu vākiem, piemēram, “Lilit”, “Pastaiga”, “Talent in Motion”, “Millennium Magazine”.


Aija Tērauda ir arī viena no tām latvietēm, kurai izdevies iekarot Holivudu - Tēraudas kontā ir lomas tādās pazīstamās filmās kā "Zirnekļcilvēks 3", "Amerikāņu gangsteri", "Izstarot gaismu", kā arī daudzos citos kino un televīzijas projektos. Viņa ir redzama amerikāņu režisora Stīvena Soderberga seriāla "Nikerbokera slimnīca" pirmajā sērijā, kas īpaši iepriecinājusi Latvijas kino mīļotājus, jo tur ir dzirdama latviešu valoda.


 

Citi šobrīd lasa

Kā izskatās Saulkrastu "zelta atejā" - publiskajā tualetē par 100 000 eiro 70
Asinis stindzinošs VDEO: šaušalīga motociklistu avāriju virkne Krievijā 10
Nākamnedēļ dienas kļūs īsākas par naktīm un gaidāms aukstākais laiks kopš pavasara 5
Skatīt visus komentārus

Виталину Цымбалюк-Романовскую и Прохора Шаляпина заметили в ЗАГСе

Аниматоры, звездные гости, сказочный торт: дети Пугачевой и Галкина с размахом отметили 5-летие