Londonā, pārpildītajā "Café de Paris" zālē, Justs prezentēja Eirovīzijas dziesmu "Heartbeat", ar kuru kā pirmais uzstāsies dziesmu konkursa 2. pusfinālā 12. maijā.

Justs apmeklē Eirovīzijas ballīti Londonā. FOTO 17

Slavenības
2016. gada 21. aprīlī 12:22 2016. gada 21. aprīlī 12:22
Ir atlikušas vien divas nedēļas, līdz “Globe Arena” Stokholmā sāksies pirmie Eirovīzijas dziesmu konkursa mēģinājumi. Nedēļas nogalē Latvijas pārstāvis Justs Sirmais devās uz Londonu, lai pēdējo reizi pirms došanās uz Zviedriju tiktos ar Eirovīzijas faniem un prezentētu dziesmu “Heartbeat”.

Šogad Eirovīzijas dalībnieki aktīvi apmeklē Eirovīzijas iesildīšanās ballītes un tiekas ar faniem. Uz Amsterdamu bija devušies 26 valstu pārstāvji, savukārt ballīti Londonā apmeklēja dalībnieki no 18 valstīm – Albānijas, Austrijas, Bulgārijas, Horvātijas, Kipras, Francijas, Islandes, Īrijas, Itālijas, Maķedonijas, Maltas, Montenegro, Polijas, Rumānijas, Spānijas, Zviedrijas, Anglijas un, protams, Latvijas! Ar daudziem dalībniekiem Justs jau bija paspējis iepazīties Rīgā un Amsterdama, ar citiem tikās pirmo reizi.

Kā ierasts, pirms koncerta Eirovīzijas konkursa dalībnieki tikās arī ar medijiem. Arī šo pasākumu apmeklēja krietns pulks preses pārstāvju no visas Eiropas. Justs sniedza interviju britu raidsabiedrībai BBC, kā arī citu valstu medijiem.

Londonā Justs sniedza arī intervijas Eirovīzijas žurnālistiem.

Londonas publikai Justs prezentēja ne tikai Eirovīzijas dziesmu “Heartbeat”, ar kuru kā pirmais uzstāsies dziesmu konkursa 2. pusfinālā 12. maijā, bet arī savu jaunāko dziesmu “Fly away”, kuru atzinīgi novērtēja ne tikai klausītāji pārpildītajā “Café de Paris” zālē, bet arī Eirovīzijas dalībnieki. Kā īpašais viesis Londonas ballītē uzstājās pagājušā gada Eirovīzijas dziesmu konkursa 6. vietas ieguvēja Aminata, kura ir arī Justa izpildītās dziesmas autore.  

Starptautiskais Eirovīzijas dziesmu konkurss šogad norisināsies Zviedrijas galvaspilsētā Stokholmā. Pusfināli notiks 10. un 12. maijā, bet lielais fināls – 14. maijā. Justs Eirovīzijas dziesmu konkursa 2. pusfinālā uzstāsies ar pirmo kārtas numuru.

Justs Sirmais "Supernova 2016" finālā ar dziesmu "Heartbeat" - video:


Kasjauns.lv/Foto: Publicitātes foto

Citi šobrīd lasa

Nevainīga jaunā drona testēšana izvēršas par īstu trilleri
Briti paguruši no poļu, lietuviešu un latviešu iebraucējiem - uzurpēts bizness, zemas prasības, slepkavības 105
NMPD direktore atklāj biedējošu patiesību, kāpēc cilvēki tik bieži zvana "ātrajiem" 29
Skatīt visus komentārus