Mūziķis šķīrās no dzīves vakar 57 gadu vecumā.

Prinss miris, iespējams, narkotiku pārdozēšanas dēļ 13

Slavenības
2016. gada 22. aprīlī 07:15 2016. gada 22. aprīlī 07:15
Amerikāņu popmūzikas ikonai Prinsam nedēļu pirms viņa nāves bija sniegta medicīniskā palīdzība narkotikas pārdozēšanas dēļ, piektdien ziņoja slavenību tenku portāls TMZ, atsaucoties uz daudziem vārdos nenosauktiem avotiem.

57 gadus vecā Prinsa privātā lidmašīna pagājušo piektdien veica piespiedu nosēšanos Ilinoisas štata Molinas pilsētā, lai mūziķis varētu slimnīcā saņemt medicīnisko palīdzību. "Daudzi avoti Molainā mums stāsta, ka Prinss tika aizvests uz slimnīcu un ārsti izdarījuši viņam “drošu injekciju” ... kāda parasti tiek izmantota, lai neitralizētu opiāta sekas,” ziņoja TMZ.

Portāls citēja vārdos nenosauktu avotu teikto, ka mediķi bija ieteikuši Prinsam palikt slimnīcā 24 stundas, bet viņš jau pēc trim stundām nolēmis to atstāt, jo viņam nebija nodrošināta privāta istaba. "Mēs zinām, ka varas iestādes Minesotā mēģina saņemt no Molainas slimnīcas dokumentus, kas palīdzētu noteikt nāves cēloni,” ziņoja TMZ.

Prinss ceturtdien tika atrasts bez samaņas savas mājas liftā Minesotā un vēlāk tika atzīts par mirušu.

Ir ziņots, ka piespiedu nosēšanos pagājušonedēļ Prinsa lidmašīna veica pēc tam, kad Prinss pagājušās nedēļas ceturtdienā Atlantā bija sniedzis koncertu par spīti sliktai pašsajūtai, ko izraisījusi gripa. Lidojumā pēc koncerta viņam palicis sliktāk, tāpēc lidmašīna veica piespiedu nosēšanos un Prinss tika nogādāts slimnīcā Ilinoisas štatā. Pagājušo piektdien dziedātājs no slimnīcas tika izrakstīts.


BNS/Foto: Reuters/EPA

Citi šobrīd lasa

Dekora feja Baiba Prindule: "Savā mājā visvairāk es mīlu... gultu"
"Basketbolisti mūsdienās ir tik jutīgi..." - bijusī "Knicks" zvaigzne uzskata, ka Porziņģis kļūdījies 2
Traģēdija daudzbērnu ģimenē: kamēr māte sēž feisbukā, nomirst 8 mēnešus vecā meitiņa 15
Skatīt visus komentārus