64 Foto
Popzvaigzne Britnija Spīrsa savā „Instagram” blogā ievietojusi joku video, kurā raud, ka suns notiesājis viņas siera gabaliņu.

Britnija raud - suns apēdis visu viņas sieru. FOTO. VIDEO 7

Izklaide
2016. gada 25. aprīlī 10:33
„Tas nav godīgi,” raud Britnija Spīrsa (34) un stāsta, ka suns apēdis visu viņai domāto sieru. Abi dēli Šons Prestons (10) un Džeidens Džeimss (9) blakus tikai ķiķina.

Popzvaigzne Britnija Spīrsa pēdējo dažu mēnešu laikā lepojas ar patiešām lielisku figūru. Viņa cītīgi strādā sporta zālē un ievēro diētu. Taču no tās, kā redzams, nav izslēgti piena produkti. Britnijas mājas mīlulis nočiepis viņai paredzēto siera gabaliņu un to kāri notiesājis, atstājam saimnieci lejot gaužas asaras.

Video, kurā Britnija raud par pazudušo sieru, savā „Instagram” blogā ievietojusi pati dziedātāja. „Esmu tik bēdīga. Viņš apēda visu sieru, Preston... Suns apēda manu sieru, tas nav godīgi,” videoklipā, tēlojot lielo kreņķi, žēlojas Britnija. Izkratījusi sirdi kameras priekšā, popzvaigzne pagriež kameru pret sunīti, kurš laizās vien pēc kāruma notiesāšanas.

Dziedātājas dēli pārāk necenšas mierināt nobēdājušos māti, bet gan paši vēlas tikt kadrā filmētajam video.

Britnija atkal atgriezusies Lasvegasā, lai jau trešo sezonu pēc kārtas turpinātu priecēt publiku ar savu šovu „Piece Of Me”. Siera uzkoda pirms koncerta gan tovakar izpalika...

Savu šovu Lasvegasā Britnija uzsāka 2013. gada 27. decembrī. Pērn „Planet Hollywood” pagarināja līgumu ar dziedātāju līdz pat 2017. gada nogalei.

Britnija Spīrsa: „Suns apēda manu sieru, tas nav godīgi!”

 

 

Kasjauns.lv / Foto: Vida Press, Instagram
Skatīt visus komentārus

Noteikti izlasi

  • Skarbs stāsts par slimnīcu shēmu: kāš naudu no valsts un pacientiem 48
  • Viņu zākāja visa pasaule: patiesība par sievieti lakatā uz Londonas tilta 20
  • Repšes meita pēc operācijas pateicas par spēcinošo atbalstu 10