Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
Eva (pa kreisi) meitenes izrīko pēc sava prāta. Pagaidām visas, ieskaitot Lauru (attēlā pa labi), viņas pavēles pilda. (Foto: Publicitātes foto)

„Lauku sētas” dalībnieki ir Evas iebiedēti. Šovu pamet Egīls 41

Slavenības
2017. gada 12. oktobrī 22:10 2017. gada 12. oktobrī 22:10
Kasjauns.lv
Katra jauna nedēļa šovā „Lauku sēta” 2017. gada sezonā ienes papildus spriedzi. Dalībnieki jau ir iepazinuši cits cita raksturu, un atļaujas pateikt gan rupjākus vārdus, gan kaitinošas piezīmes. Šonedēļ atklājās, ka meitenes ir tik ļoti iebiedētas, ka baidās balsot par Evas aiziešanu no šova.

Puiši joprojām ir saliedētāki par meitenēm, par to varēja pārliecināties ne vienā vien „Lauku sētas” darbā. Skaļš strīds izvērtās Intaram ar Evu. Abi nevarēja vienoties par kārtību virtuvē, un veltīja viens otram rupjus vārdus un žestus. Tāpat sieviete izsmēja puiša pagatavoto marinādi un izrīkoja visas meitenes pēc sava prāta. Meitenes atzina, ka nespēj pretoties Evas diktatūrai, citādi viņu dienas šovā būšot skaitītas.


Savukārt saimniece nevarēja pastāvēt malā laikā, kad dalībnieki izklaidējās karstā vannā. Viņa izsmēja Egīlu, nosaucot par mīzeli. Tas puisi aizvainoja tik ļoti, ka viņš labprātāk vēlējās doties mājās, nekā pildīt darbus saimnieces sētā. Tā arī notika, saimniece Egīlu izvēlējās par nedēļas slinkāko dalībnieku un, zaudējot pupiņu šķirošanā Inesei, viņš saimniecību pameta.

Inese gan nevarēja pārdzīvot puišu sazvērestību balsošanā pret viņu un uzreiz pēc uzvaras pupiņu šķirošanās, aizkaitināta devās uz guļvietām, lai nomestu zemē Kristapa segu. Kā zināms, iepriekšējā sērijā Inese atklāja simpātijas pret viņu. Bet Kristaps nekādu nožēlu par paveikto neizteica, jo viņš neesot „Lauku sētā”, lai dibinātu attiecības.

Citi šobrīd lasa

"Positivus" rīkotājs Majors cer šogad festivālā sagaidīt ļoti dažādu auditoriju 28
Festivālā "Positivus" tomēr neieradīsies britu mūziķis Mura Masa 13
Maskavā skandē Mairi, Mairi! Briedis pēc punktiem pārliecinoši uzveic Delorjē un atgriežas uz uzvaras takas 58
Skatīt visus komentārus

"Умиротворенная и счастливая": Николай Басков рассказал, как изменилась Алла Пугачева

Анастасия Волочкова в Турции: мини-бикини, невероятные шпагаты и "голые" фото 3