Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv X
Ilze Jurkāne, pēc Nacionālā teātra izrādes „Mežapīle” noskatīšanās atzina, ka izrādes sižets ļoti sasaucas ar viņas pēdējos pāris gados piedzīvoto.

Ilze Jurkāne pēc šķiršanās joprojām tic labām attiecībām 75

Slavenības
2016. gada 26. aprīlī 06:11 2016. gada 26. aprīlī 06:11
Finansiste Ilze Jurkāne (64) pēc oficiālas laulības šķiršanas ar bijušo ārlietu ministru Jāni Jurkānu (69) teic: „Jūtos atvieglota!” Bijušā vīra sānsoli un tam sekojošo šķiršanos Ilze dēvē par „elli, kurai izgājusi cauri, un kas viņai devusi daudz vērtīgu atziņu.”

Žurnāls „Kas Jauns” publicējusi plašu interviju ar Ilzi, kurā viņa uzsver, ka, šķirot laulību ar Jāni viņai ir sagrauta ilūzija par konkrēto cilvēku, tomēr ticību mīlestībai viņa nav zaudējusi. „Mīlestībai joprojām ticu. Tādai, kas ir iespējama līdz mūža galam. Ar nosacījumu, ja cilvēki rūpīgi piestrādā pie savām attiecībām. Cilvēkiem savstarpēji ir jābūt atklātiem, jāspēj pateikt, kas traucē, kā pietrūkst. Domāju, ka attiecībās ar Jāni bieži biju pārāk pakļāvīga un paļāvīga. Arī pakalpīga. Biju gan baņķiere, gan uzņēmos sievišķīgos pienākumus – mājas dzīvi. Bieži vien bija, ka viņš vienkārši gulēja dīvānā un es viņu apkalpoju, un darīju to ar prieku,” neslēpj Ilze.

Viņa optimistiski piebilst: „Redzu apkārt daudz labu piemēru gan jauniešu, gan vecāku cilvēku vidū. Es ticu attiecībām, ticu, ka man kādreiz vēl būs labas attiecības. Dzīve turpinās.” Ilze arī uzsver, ka jūt – viņa Jānim ir piedevusi. „Man ir prieks, ka viss beidzās ar to, ka turpinām būt draugi. Un tādi paliksim uz visu mūžu,” saka Ilze.

Par visām Ilzes un Jāņa Jurkānu šķiršanās niansēm un Ilzes sajūtām šajā viņai smagajā gadā lasiet jaunākajā žurnāla „Kas Jauns” numurā.


Kasjauns.lv / Foto: Mārtiņš Ziders

Citi šobrīd lasa

Eksprezidente norāda: būtu jābaidās, ka pie mums atkal ieplūdīs cilvēki, kas nicina šo valsti 190
FOTO: uzspridzināta viena no ASV slavenākajām sporta būvēm 5
Slimnīcā kritiskā stāvoklī nokļuvis Latvijas izlases futbolists Vardanjans 2
Skatīt visus komentārus