Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
Aija Andrejeva dziesmas "Tu mani sauc" ierakstā. (Foto: Publicitātes foto)

FOTO: kā ierakstīja Aijas Andrejevas jauno dziesmu "Tu mani sauc" 6

Slavenības
2017. gada 12. oktobrī 07:04 2017. gada 12. oktobrī 07:04
Kasjauns.lv
Dziedātāja Aija Andrejeva turpina darbu pie sava jaunā solo albuma, kas plānots izdot nākamā gada 11. februārī. Tam radīta vēl viena dziesma “Tu mani sauc”, kā autors un producents ir grupas “The Sound Poets” līderis Jānis Aišpurs. Dziesmas video filmēja un montēja Uldis Dirnēns.

Šī ir pirmā reize, kad Jānis Aišpurs radījis dziesmu citam dziedātājam. “Interesanta pieredze. Arī vārdus līdz šim nebiju rakstījis kādam citam, jo īpaši tik neparastā veidā, jo Aija man stāstīja savas izjūtas un es tās ietērpu vārdos. Producējot nācās balansēt uz naža asmens, jo brīžam pieķēru sevi, ka kļūstu pārāk uzstājīgs ar savu interpretāciju,” par darbu pie dziesmas stāsta Jānis Aišpurs.

Aija Andrejeva viņam piebilst: “Šī dziesma ir ļoti personīgs stāsts, un es ticu, ka katrs no mums ir piedzīvojis šo sajūtu savā dzīves stāstā. Visskaistākais un reizē arī pavisam neierastais, un ārpus komforta bija dziesmas radīšanas process, kad man bija jābūt pilnīgi atklātai savās sajūtās un savā pieredzē ar Jāni, lai viņš ietērptu dziesmas stāstu dzejas rindās, ko viņš uztvēra un ļoti precīzi pierakstīja. Prieks par šo sadarbību un vēl lielāks par to, ka šī sadarbība mana topošā albuma ''Mēs pārejam uz tu'' sakarā turpinās. Man tagad ir viena skaista Lielā dziesma. Paldies Jānim par to.”

Dziesmas “Tu mani sauc” ieraksts ir veikts vairākās studijās, un tajā piedalījās arī stīgu kvartets, kuru Latvijas Mūzikas akadēmijas studijā ierakstīja Pauls Dāvis Megi. Bungu partijas studijā “Factory Sounds Studio” iespēlēja Pēteris Lunde, bet piebalsis iedziedājušas Anna Zankovska un Santa Šillere.  To visu kopā miksējis Krišjānis Geidāns.

Citi šobrīd lasa

Sirds un smaganu veselība: vai beidzot pierādīta saistība? 5
Ronaldu pāreja uz "Juventus" pārraksta "Instagram" vēsturi 11
"Positivus" rīkotājs Majors cer šogad festivālā sagaidīt ļoti dažādu auditoriju 28
Skatīt visus komentārus

"Умиротворенная и счастливая": Николай Басков рассказал, как изменилась Алла Пугачева

Анастасия Волочкова в Турции: мини-бикини, невероятные шпагаты и "голые" фото 3