Aktrise Andželina Džolija iznākam no restorāna Londonā, kur vakariņoja kopā ar Lielbritānijas ekspremjeru Viljamu Heigu.

Andželina Džolija izmisīgi slēpj savu baiso kārnumu. FOTO 14

Slavenības
2016. gada 30. aprīlī 12:47 2016. gada 30. aprīlī 12:47
Par Holivudas zvaigznes Andželinas Džolijas (40) pārlieko kārnumu runā jau sen. Ilgāku laiku aktrise nebija redzēta izejam sabiedrībā, taču pirms dažām dienām manīta Londonā, piesedzot figūru ar apjomīgu apģērbu.

Nesen amerikāņu tabloīds „National Enquirer” vēstīja, ka Andželina Džolija nokritusies svarā līdz kritiskai 35 kg atzīmei un jau atrodoties uz dzīvības un nāves robežas. Ne aktrise pati, ne viņas preses pārstāvis nav komentējuši veselības stāvokli, taču fotogrāfijas runā pašas par sevi – viņa patiešām ir ļoti novājējusi! Lai neizprovocētu jaunu baumu vilni par savu svaru, izejot no restorāna „Quaglino’s”, Džolija augumu piesedza ar apjomīgu plecu šalli jeb palantīnu, redzamas atstājot vien nedaudz rokas un kājas. Restorānā aktrise vakariņojusi ar Lielbritānijas ekspremjeru Viljamu Heigu.

Andželina Džolija ieradusies Londonā, kur jau kādu laiku risinās darbs pie filmas „Five Seconds of Silence”, kurā filmējas viņas vīrs aktieris Breds Pits.

 

 

Kasjauns.lv / Foto: Vida Press

Citi šobrīd lasa

Kad puisim aizliedza birojā nākt šortos, viņš uzvilka kleitu 26
Ameriks pauž, ka publiskotās telefonsarunas esot viltojums 31
Putins izmirkst līdz pēdējai vīlītei, bet pēc lietussarga nesniedzas 30
Skatīt visus komentārus