Lai gan Maģiskā Džonsona dēlam patīk tērpties sieviešu drānās, viņš apgalvo, ka dzimumu mainīt negrasās.

Maģiskā Džonsona dēls labprāt valkā sieviešu drēbes, bet dzimumu mainīt neplāno. FOTO 9

Slavenības
2016. gada 30. aprīlī 17:49 2016. gada 30. aprīlī 17:49
Leģendārā amerikāņu basketbolista Maģiskā Džonsona (56) dēlam Ērvinam Džonsonam (sauktam par EJ Džonsonu) ir 23 gadu. Pēc ievērojamas nokrišanās svarā jaunietis ar lepnumu izrāda figūru dažādos pikantos un augumu atsedzošos tērpos.

Ērvins „EJ” Džonsons popularitāti iemantoja pēc dalības realitātes šovā „Rich Kids of Beverly Hills” („Beverlihilsas bagātie bērni”), kurā demonstrēja, cik grezni dzīvo bagāto un slaveno vecāku bērni. Nesen 23 gadus vecais jaunietis sociālajos tīklos publiskojis fotogrāfiju, kurā redzams kleitā un rotājies ar zelta kaklarotu. „Nakts karaliene,” – šādu parakstu viņš pats devis attēlam.

Neraugoties uz to, ka Ērvins regulāri iziet sabiedrībā sieviešu drēbēs, viņš apgalvo, ka dzimuma maiņas operāciju neplāno. „Cilvēki tā nolēmuši, jo es valkāju sieviešu drēbes. Taču tas nenozīmē, ka grasos kļūt par sievieti!” – norādījis Ērvins.

Jaunietis neslēpj savu netradicionālo seksuālo orientāciju, bet viņa slavenais tēvs dēlu publiski atbalsta: „Mēs ar sievu mīlam, atbalstām un lepojamies par Ērvinu,” paziņojis Maģiskais Džonsons, kuram ir vēl divi bērni – meita Elīza (20) un dēls Andrē (34). Sportists arīdzan norāda, ka par dēla orientāciju zinājis vēl krietni agrāk, nekā par to uzzināja plašāka sabiedrība.

Agrāk Ērvins izskatījās šādi. Attēlā pa labi – kopā ar savu slaveno tēvu Maģisko Džonsonu.

Maģiskā Džonsona dēls cieta no pārmērīga liekā svara un izšķīrās par labu kuņģa samazināšanas operācijai. Aizvadītā gada laikā viņam izdevies nokristies svarā par vairāk nekā 80 kilogramiem! „Operācija bija vien līdzeklis. Tā palīdzēja man uzsākt dzīvot tādu dzīvi, kādu vēlos,” norādījis jaunietis.

 

 
 

Kasjauns.lv / Foto: Instagram, Vida Press

Citi šobrīd lasa

Krištianu Ronaldu dēls parāda, ka varētu būt vēl talantīgāks par savu tēvu 10
Nav godīgi! Tēvus cildina un slavē par to, kas mammām ir ikdiena 43
Portiss pēc NBA basketbolistu kautiņa: “Rakstīju Mirotičam atvainošanās īsziņu, taču viņš neatbild...”  2
Skatīt visus komentārus