Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv X
Pēdējās sezonas uzvarētāju pašiņš Lienei Greifānei un Viktoram Haritonovam.

Šova "Dejo ar zvaigzni 4" dalībnieki rīko jautru satikšanās ballīti. FOTO 13

Slavenības
2016. gada 30. aprīlī 19:13 2016. gada 30. aprīlī 19:13
Piektdienas, 29. aprīļa, vakarā atkalsatikšanās ballīti Vecrīgas klubā „9.vilnis” rīkoja šova „Dejo ar zvaigzni 4” dalībnieki.

Šovā „Dejo ar zvaigzni 4” uzvaru tieši pirms gada svinēja dziedātāja Liene Greifāne un dejotājs Viktors Haritonovs, un tā dalībnieki piektdien rīkoja satikšanos naktsklubā. Ideja par to gaisā virmojusi jau sen, beidzot izdevies to arī īstenot. Pēc pulksten deviņiem vakarā šova bijušie dalībnieki sāka pulcēties klubā. Pirmā ieradās Liene Greifāne, drīz viņai pievienojās arī Viktors, pedagogi Valērijs un Agita Mironovi, Svetlana Loeva, Ansis Pūpols, Anna Lieckalniņa, Evija Skulte, Elmārs Tannis. Pēdējie pasākumam pievienojās ap pusnakti aktieris Gints Grāvelis un dejotājs ratiņkrēslā Mārtiņš Oliņš. Nebija tikai tie, kuri piektdien atradās ārzemēs, piemēram, Lolita Novikova un Diāna Kubasova. Uz ballīti sanākušie ironizēja, ka vienīgais, kurš atteicies viņiem pievienoties, ir fotogrāfs Aleksandrs Sokolovs, kurš sevi nosaucis par asociālu būtni.

Gints Grāvelis (vidū) džentlmeniski ar ziediem pasakās deju pasniedzējiem Agitai un Valērijam Mironoviem.

Satikšanās prieks šova bijušajiem dalībniekiem bija neviltots. Pēc ovācijām un sirsnīgas apkampšanās sanākušie ieturēja vakariņas, pārsprieda kuriozākos atgadījumus šova laikā, baudīja vīnu, grupas „Tumsa” jubilejas koncertu un kārtīgi izdejojās, tostarp – dziedot Lienei Greifānei. Bija padomāts arī par dāvanām – kluba biedra kartēm „uz mūžu” un „Tallink” kruīza dāvanu kartēm, pie kā izlozes kārtībā tika Ansis Pūpols un Svetlana Loeva. Visi bija vienisprātis, ka šova laiks bijis grūts, visi bijuši milzīga spēka un mērķtiecības pārņemti, piedzīvoti karsti strīdi un presē ne vienmēr tīkamas publikācijas, bet nu par to visu varot pasmaidīt, jo galu galā visi esot laimīgi par iespēju deju šovā piedalīties.


Kasjauns.lv / Foto: Agrita Grosbarte

Citi šobrīd lasa

FOTOREPORTĀŽA: Latvijas labākie skatuves mākslinieki ierodas uz “Spēlmaņu nakts” ceremoniju 36
Skolā piekautais policists drīkstējis lietot šaujamieroci, taču to nav darījis 127
Divi vīrieši Austrālijā 5 dienas, krokodilu ielenkti, pavada uz auto jumta 4
Skatīt visus komentārus